Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya lejárata esetén mi...

Bankkártya lejárata esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

OTP Mastercard Online Junior kártyám van, tehát az alap Junioros kártya. Következő hónapban fog lejárni.


Akárhol keresek róla információt, hogy mégis mit kell csinálnom, és hogy, egyáltalán kell-e, de erről a kártyáról sehol nem találok semmit, még a hivatalos oldalon se. Automatikusan küldik az újat? Vagy be kell fáradnom a bankfiókba?



2020. máj. 15. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A járványhelyzetre tekintettel automatikusan küldik az újat. Én is most kaptam meg kérés nélkül, 20-a után járt volna le, 2 napja jött meg.
2020. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet! :)
2020. máj. 15. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem K&H kártyát minden további nélkül kiküldték még a vírus előtt is bőven
2020. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a járványhoz, eddig is postán küldték, kb. annak a hónapnak a közepe felé, amikor lejárna.
2020. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, ma is tanultam valamit. Köszönöm szépen :)
2020. máj. 15. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Azt azért tudnod kell, hogy ha nem érkezik meg a hónap kb. 20-áig, akkor mindnképpen azonnal kérdezz rá a bankban. Általában sima levélben küldik ki és az OTPnél a PIN kód marad ugyanaz, viszont aktiválni kell a kártyát - ezt pl. az első vásárlással meg tudod tenni (vagy netbankon vagy automatánál)
2020. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp rákérdezek akkor.

Ezekkel már tisztában voltam, köszönöm. :)

2020. máj. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!