Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más is járt igy ebben a...

Más is járt igy ebben a hónapban és mit tudtatok tenni az ügyben?

Figyelt kérdés
Lényeg kp szerettem volna felvenni elutasitva hibás pinkod miatt(bármelyik ATM-nél,Raifaisenél is ami a bankom) holott tudom a kodot elözö honapban még tudtam levenni,pinkodot nem változtattam kártyám e hó 31 én jár le más csomagba nem mentem át vagysi pontosabban aktivitás 2.0-rol váltottam 3.0-ra.Uj kártya még nem jőtt.Ez miért van?Anyit tudtak segíteni hogy jelenlgi kod helyett kérjek ujaat vagy pedi uj kártyát probáljam meg aktiválni jelenlegi pinkodal ha ugy sem jo akkor kérjek uj kodot. Ha rossz kategoriába irtam bocsi. Véleményekre és tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

2020. máj. 8. 09:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Kicsit elirtam uj kártyát probáljam meg aktiválni és probáljam meg használni a jelenlegi koddal ha nemjo uj kod
2020. máj. 8. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!