Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudtátok túl tenni...

Hogy tudtátok túl tenni magatokat minden hónapban a negatív teszteken?

Figyelt kérdés
Én már nagyon el vagyok keseredve elsö babánk rögtön sikerült úgy örültem a másodikra öt hónapja várunk és semmi de mi történhetett azota hogy nem sikerül tudom nem szabad rágörcsölni de itt is több 100 üzenetbe olvasom hogy igenis eszébe jut minden honapba hogy na most hátha sikerül ritka aki ezt ki tudja kapcsolni!
2015. febr. 21. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A fiam anno elsőre összejött. A kistesó 2. hónapban sem akart. Tudom, piti kis idő, de ha tetszik,ha nem, rágörcsöltem. Azt hittem,hogy ő is egyből összejön, és csalódott voltam,hogy nem. Most, a 3. hónapban, a családban betegség történt, nem is figyeltem az egészre. Sőt talán 4-szer lehettünk együtt egész hónapban. Észrevettem,hogy két napja késik. Teszteltem, pozi lett. 7 hetes leszek.

Szóval nem tudom,hogy van-e abban igazság,hogy ha az ember teljesen eltereli a figyelmét, akkor sikerül, de nálunk valami ilyesmi történt. De biztos, hogy magadtól nehéz ezt elérni, de meg kell próbálni. Kezdj valami teljesen újba. Mondjuk egy új hobbi, vagy sport stb.

2015. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nos......


úgy: így kell lennie!

ennyi

2015. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem paráztam ennyire rajta. Hónapokig próbálkoztunk, mire összejött a kisfiunk, nyilván reménykedtem, hogy na, majd most, de aztán mindig megjött a vérzésem, ami rossz volt nyilván, de nem voltam tőle padlón, úgy voltam, hogy majd legközelebb, teszünk, hogy sikerüljön, de e körül forgott az összes gondolatom. Aztán össze is jött.

Szerintem ha valakinek már csak e körül tud forogni az agya és ennyire rágörcsöl és elkeseredik, csak mert nem jön össze az adott hónapban, az már régen rossz.

Nyilván aki tervezi, abban benne van minden hónapban a remény, hogy na, majd most, illetve érez csalódást, ha éppen abban a hónapban nem sikerül, de bízni kell, hogy majd a következőben fog.

Egyébként szerintem sokkal ritkább az, hogy valakinek rögtön összejön. A legtöbb párnál szerintem kell pár hónap. És addig felesleges görcsölni!

2015. febr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo ugy vagyok szinte mint te. A lanyunk 3 honap alatt osszejott. Most 6 honapja probalkozunk a kis tesoval es semmi. Nem tudom en se mi lehet az oka. Eszembe jut persze, de probalok nem erre figyelni. Raadasul pont a mult honapban meg is szivatott mert 7 hekyett csak 24-en jott meg. Ugyh pont nem vart elott allok ismet, jo is ez az idoszak mert kiderul, aztan mikor megjon csalodok cseppet, de uj honap, uj remeny. Igy fogom fel. Mas t ugyse tudok csinalni. A kornyezetemben kb 5 ismerosom lett terhes hirtelen. Nem segitett hidd el, de ismet nem tudok mit csinalni. :-) A tudat segit, h nem elsore van ez. Mar van egy egeszseges kislanyom, megadatott az h anya lehessek. Akkor gondolj bele akik evek ota probalkoznak elso babaval. Ok mit erezhetnek? A mi gondunk az ovekehez kepest nudli. Mondjuk gondolom ez teged nem vigasztal, mert neked pont ez a gondod. Ami masnak aprosag neked az a legnagyobb is lehet. Csinalj vmi programot a gyerkoccel es hatha kicsit elterelodik a figyelmed. Sok sikert kivanok neked!
2015. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3x lettem babás egyszerre,ebből 2 kicsit meglepetés is volt..

Aztan mikor ujra elterveztuk a következőt 13honap utan sikerült.Kivizsgaltak,semmi bajunk nem volt es fiatalok is vagyunk..

Ennyi idő kellett,valoszinu a rágörcsölès sem segített.

Sajnos ötletem nincsen hogyan kell megfeledkezni róla,szerintem nem is lehet.En próbáltam minden menzi korul jol lefoglalni magamat,hogy meg véletlenul se azon kattogjak vajon megjon e.

Sok sikert,es csak türelem!

2015. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán elmentünk nyaralni, nem tudtam mikor van pém, mikor kéne megjönnie, úgy gondoltam nem is voltunk jókor együtt, szóval igazán nem foglalkoztam az egésszel. A nyaralás alatt boboztunk, strandoltunk, kisvasutaztunk, kirándultunk, stb. És igen, ekkor sikerült. Ez a 9. próbálkozós hónap volt.
2015. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vettem több tesztet, nem idegesítettem magam rajta.

csak tervezgettem, nézegettem a kocsikat, kisruhákat

2015. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 évet várakoztunk, első baba. Úgy tettem túl magam a nega teszteken, h nem tartottam itthon egy darabot sem. Megmondták, h valószínűleg nem lehet gyerekünk természetes úton, nagyon kicsi esély van csak, 1%. Nekem az vált be, h az utolsó kis reménysugárról is lebeszéltem magam, én arra gyúrtam, h elfogadjam, nem lehet és kész. Én ezt beszéltem be magamnak. A hónapról hónapra reménykedés, teszteléstől tesztelésig élés kikészített 4 hónap alatt, szóval a nagy pozitív hozzáállás nekem nem jött be, engem tönkretett, mert mindig pofára estem. Így én inkább negatívan álltam hozzá, elfogadtam, h nekem műtőasztalon fog foganni a gyerekem biológussal meg orvosokkal támogatva. Így is történt, túléltem én is a 2,5 évet, a házasságunk is.
2015. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve várunk az első gyermekünkre. Ez idő alatt voltam 'fent' és voltam 'lent' is: az első évben még bizakodó voltam; nem 'programoztuk' az együttléteket, csak ahogy jól esett. A második évben én rágörcsöltem, de ezt igyekeztem nem 'rárakni' a páromra: ovuteszteltem, -de úgy, hogy ő ezt ne tudja- és próbáltam jó időben (is) elcsábítani őt. Ebben az időszakban minden hónapot csalódásnak éltem meg. Egy rakás negatív tesztet produkáltam (volt, hogy egy napon több különböző tesztet is csináltam, mert egyszerűen nem akartam elhinni, hogy megint nem sikerült, pedig tudtam, hogy jókor voltunk együtt...) A harmadik évben eldöntöttem, hogy én ezt így már nem csinálom tovább, mert egyrészt nem is lett eredménye; csak arra volt jó, hogy egyre rosszabbul érezzem magam a bőrömben... Azóta nem teszteltem többet. Akkor szeretjük egymást amikor jól esik. A remény persze minden hónapban megvan, de nem kesergek sokat, ha nem sikerül; egy új lehetőségnek fogom fel a következő hónapot. Rájöttem, hogy a nagy akarásnak csak nyögés lesz a vége. Sokat 'dolgoztam' azon, hogy pozitívan tudjak hozzáállni ehhez a helyzethez. Hogy ne a kudarcot, hanem a következő esélyt lássam magam előtt.

És persze kértünk orvosi segítséget is: kiderült, hogy mi a probléma nálunk és bízom benne, hogy most már az orvostudomány közbenjárásával sikeresek lehetünk!

2015. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!