Diákhitel plusz?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy valakinek folyósítottak már a Diákhitel Pluszt? Az oldalon azt írtak, hogy ellenőrzik az adatokat és napokon belül folyósítják. Van-e valaki, aki már megkapta?

. Én ma adtam le a papírokat, kb mikorra várható az összeg?


2020. máj. 6. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


[link]


"Az Innovációs és Technológiai Minisztérium miniszterhelyettese, parlamenti és stratégiai államtitkára arról is beszámolt, hogy az első hiteleket már a jövő héten folyósíthatják."

2020. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az infót!
2020. máj. 6. 21:11
 3/7 SEHUNTBB válasza:
szerintetek okozna hitelesitesi problemat ha az ado kartyamnak csak a scannelt(nyomtatott) verziojat vinnem magammal amikor leadom az atveteli pontom? sajnos nincs nalam az eredeti, es a diakhiteleseket nem tudom elerne sehol sem:(
2020. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Tőlem el sem kértek az ado kártyát.
2020. máj. 7. 14:10
 5/7 SEHUNTBB válasza:

komolyan? wow, ez kicsit megnyugtat.

Egyebkent csak kinyomtattad a ket pdf -et amit emailben kaptal es ennyi, vagy mast is kell nyomtatni? illetve egy. vagy ket peldanyban nyomtattad?

2020. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én postán voltam leadni, az az egyik átvételi pont. Ott elkérték a személyim, lakcímkártyám és adókártyám is.


2 példányt nyomtass mindkét dokumentumból.

2020. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én véletlen egy példányt vittem de nem volt belőle semmi gond. Az egyik úgyis a tied lesz
2020. máj. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!