Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel plusz kérdések?

Diákhitel plusz kérdések?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne: az sgyik,hogy nektek sem működik a diákhitel oldalán a diákhitel plusz link?

Másik: lehet -e ugyanúgy online igényelni,ahogy a többi diákhitelt? Mivel nem igazán tudok most elmenni személyesen valamelyik diákhitel pontra...



2020. máj. 2. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

1. Melyik link nem működik/működik? Melyikre gondolsz? Nekem tegnap minden működött.


2. Nem lehet csak online. Online kitöltöd az adatlapot, de azt utána ki is kell nyomtatnod és leadni egy diákhitel ponton. Ja és papír alapú iskolalátogatásit is kell szerezned az egyetemtől, azt is csatolni kell a kinyomtatott szerződéshez, amit leadsz a diákhitel ponton.

2020. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És akinek nincs nyomtatója és a városban minden nyomtató zárva van? Illetve az egyetem is?

Ekkora hülyeséget:/ éppen ebben az időben nem lehet online intézni...

2020. máj. 3. 06:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Szegeden lakom és találtam a városban nyitva nyomtató helyet. Nem azt, ahová járni szoktam mindig, hanem egy másikat kellett keresnem, de találtam.


Nálatok is azért valószínűleg még egy 50-100 ezres városban is találsz ilyen helyet. Írd be a googlebe, hogy milyen helyek vannak ahol nyomtatni lehet, és ahol van telefonszám, ott hívd fel őket hogy nyitva vannak-e, illetve ahol nincs, oda nézz el személyesen hétfőn.


Iskolalátogatásit pedig lehet az interneten keresztül is igényelni, aztán majd kiküldik postán a címedre. Az is pár nap mire megjön. Én úgy számítok, hogy jövő héten már simán be tudom adni a Diákhitel Ponton a hitelkérelmi papírt az iskolalátogatásival együtt és szerintem még május első felében megkapom a pénzt.

2020. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell iskolalátogatási, csak amit emailben kapsz azt kell kinyomtatni, bevinni valamelyik pontra és ott aláírni, ügyintéző mondja majd
2020. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Mit kapok emailben? Nekünk a modulo nevű rendszerben kell igényelni iskolalátogatásit és ott most csak az igénylőfelületen egyetlen opció elérhető, az hogy kiküldjék a levelezési címedre.


Tudnál linkelni erről valamit, amit állítasz, hogy csak egy emailt kell kinyomtatni? (Kívánom, hogy igazad legyen.)

2020. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM kell hallgatói jogviszony-igazolás! A hiteligénylésnél a visszaigazoló e-mailben lesz két PDF, az egyik egy nyilatkozat arról, hogy melyik egyetemi szakra jársz, az helyettesíti a jogviszony-igazolást. Ezt persze az egyetem visszaigazolja majd a Diákhitel Központnak.
2020. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaaaaaa. Totál félreértelmeztem a szöveget korábban.
2020. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!