Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen összegű hitelre számíth...

Milyen összegű hitelre számíthatok?

Figyelt kérdés
Augusztus elején lejár a 4 éve fizetett lakástakarékom. 3 lakástakarékot fizetek 20 ezerrel. Ami a 4 év után majdnem 4 millió lesz. Mellette van 3 millió megtakarításom. Tehát összesen van 7 millióm. Elsősorban olyan lakást szeretnék venni ami legalább 2 szobás. Illetve az sem zavar ha le van lakva. Mert úgyis szeretném a saját ízlésemnek megfelelően kialakítani. Folyamatosan nézegetem az ingatlanos oldalakat. Találtam is egy lakást, ami számomra jó helyen van, jó társasházban, jó az elrendezése. Nincs annyira romos állapotban, de van mit javítani rajta. De ehhez szükségem lenne 10 millió hitelre. Kb. 250 ezer nettó fizetésem van. Ilyen feltételekkel van esélyem hitelt kapni.
2020. máj. 3. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Siman. 10 millio hitel torlesztoje 60-70 ezer ft.

Neten van egy csomo hitelkalkulator, nyomogasd oket.

2020. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Vennél egy lakást 7 misiért, amire rá kellene költeni 10et? Vagy más arányban 17 misi az egész?
2020. máj. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 millió a lakás. Egy festés, a konyha és fürdő burkolat cseréje kellene. Mert a jelenlegi tulaj elkezdte a felújítást de abba maradt. Nyílászárók nem régen lettek cserélve. A hálószobák új padlót kaptak. Az elektromos vezetékek ki lettek cserélve. Ennek köszönhetően vannak vésés nyomok, amik be vannak javítva. Szerencsére olyan sokat nem kell rá költeni. Illetve vannak szakemberek a családban, akik tudnak segíteni a felújításban,így anyag költségben megtudom oldani az egészet.
2020. máj. 4. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, hogy jön ki a matek. 7milliód van, 10 hitelt akarsz, de fel ia kell újítani. Ami a leírtak alapján legalább 2 millió, meg a az ügyvéd, illeték stb megint 1M. Akkor ott tartunk, hogy legalább 13M hitel kell. Szerintem ez belefér a 250 nettóba. Csak hosszú futamidővel, 25-30 év.
2020. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!