Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felmondott hitelre is vonatkoz...

Felmondott hitelre is vonatkozhat a monatorium? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van nekem egy felmondott Cetelem hitelem, amire ujjabb szerzodes lett kotve es az fizetve is van. Cetelemet felhivtam ma es azt mondta hogy felmondott hitelre nem vonatkozik a monatorium . Cetelemnel van a hitel naluk tortent felmondasra majd ujra kotesre.
2020. márc. 25. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

az index szerint nem:

[link]


De attól függ, hogy az "újrakötés" jogi módja pontosan mi.

2020. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel az új szerződést is a Cetelemmel kötötted, így arra is érvényes a Moratórium, tehát az a lényeg, ha nem végrehajtónak, követeléskezelőnek fizetsz, hanem pánzintézetnek, akkor arra érvényes a moratórium
2020. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy ervenyes uj kamatmentes szerzodesem. Viszont a telefonba tegnap azt irtak, hogy ram nem vonatkozik.
2020. márc. 26. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
kamatmentes szerződés???? Olyanod biztos nincs
2020. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig van
2020. márc. 26. 12:21
 6/10 A kérdező kommentje:
A cetelem a kamatmentes fizetest felmondott szerzodes eseten tudja megadni 40 honapos futamidore
2020. márc. 26. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


És hitelszerződés?

2020. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Te valamit félreértettél. Nem hiszem, hogy a szerződésed kamatmentes, hiszen ilyen alapon akkor senki nem fizetné a normál hiteleit, arra törelkednem, hogy felmondják a hitelét, hiszen mindenki arra vágyik, hogy "kamatmentes" szeződése legyen. Nem lehet, hogy most valamilyen moratóriumot kaptál?
2020. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"arra törekedne"
2020. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2018 decemberbe felmondtam majd tortent egy megallapodas kamat mentes 40 honapos futamidore es magasabb torlesztovel. Fizen ki kell fizetni az akkor fenallo tartozast ..amennyiben nem teljesitem vissza menoleg felszamoljak a kamatot ami evi 600 000 ft kb.
2020. márc. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!