Hogyan vehetek fel hitelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves vagyok egy gyárban kezdtem el dolgozni 1 hónapja teljes munkaidőben van úgy, hogy túlorazom is, persze esti suliba is jarok(ez mellékes) a családom anyagi körülményei nem engedik, hogy megengedjek magamnak egy autót amire nagy szükségem lenne a suliba bejáráshoz és a munkába járáshoz is. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy legjobb tudásotok szerint írjátok le ennek az egész hitelfelvételi folyamatnak a menetét és, hogy havi 190.000ft fizetés mellett mennyi az az összeg amit igényelhetek? Köszönöm a válaszokatm

2020. ápr. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Vársz 3 hónapot, hogy leteljen a próbaidőd. Az alatt összegyűjtesz, amennyit tudsz. Majd bemész a bankodba és megkérdezed, mit ajánlanak. Nem biztos, hogy fognak adni, mert 22 év alattiakat nem szívesen hiteleznek.


Amúgy az autó inkább viszi a pénzt, mint hozza. Szóval ha anélkül is tudsz járni dolgozni, akkor inkább azt javaslom, vegyél egy bringát.

2020. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy bank se hitelezz csak 21 év felett.

Lexarabb banknál is a fizud fele lehet a törlesztő szóval kb 80 ezer az sztem olyan 3 millió körül lehet

2020. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm az eddigi válaszokat. Akkor, hogy pontosítsunk esélytelen 21-22 éves kor alatt hitelt felvenni meg úgy is, hogy van egy határozatlan idejű munkaszerződésem?vagy ez csak amolyan, valószínű, hogy nem lehet? Mert ugye munkahelyem van felnőtkorú is vagyok tehát én nem látnám akadályát de persze nem tudom.
2020. ápr. 27. 00:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vehetsz fel.
2020. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hitelképesség vizsgálat úgy indul, hogy a bank megnézi az igénylő jövedelmét, a jelenlegi munkaviszonya hosszát, az életkorát, a vagyoni helyzetét és még sok mást is, de Te itt 4 feltételnél 3-ból biztosan rosszul állsz, ezért ne számíts hitelre. Neked egyetlen megoldás létezik, össze kell spórolni az autó árát, vagy megfelelő adóstársra lesz szükséged, aki nem 18 éves és nem most kezdett el dolgozni.
2020. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!