Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elveszett bankszámlaszámot...

StrawberryRaspberry kérdése:

Elveszett bankszámlaszámot lehet pótólni?

Figyelt kérdés
Helló, lehet hogy előző munkahelyemen hagytam vagy elvesztettem, de nincs meg és nem tudom, hogy azt lehet e újat kérni vagy hasonló. Ja még egy kérdés a rózsaszín kiskönyvemet is szerintem ott hagytam, menjek vissza érte, vagy elküldik majd vagy kapok egy újat valahol? 22l

2020. jan. 16. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

Nem a bankkártyádat vesztetted el?

Ha igen, azonnal tiltsd le, mert lemeríthetik nullára!!! Kérj helyette újat a bankodban. Fizetni kell érte, banktól függően, pár ezrest.

A rózsaszín pedig a lakcímkártyád? Aligha küldi valaki utánad. Menj vissza mindkettőért. Ha nem lesz meg, kérj újat az illetékes kormányablaknál.

2020. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
88%
Ezt most nem értem. Attól hogy a papirod eltünt attól a bankszámlád még érvényes.
2020. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem a kártya megvan csak a papír, meg a TB
2020. jan. 16. 19:53
 4/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Kell, hogy kapj valamilyem módon (XX. század: papíron, postán, XXI. század: pdf-ben, emailben vagy netbankból letöltve) bankszámlakivonatot. Ezen (is) rajta kell, hogy legyen a bankszámlaszámod.
2020. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Bemész a bankba és kérsz egy másik papírt a számlaszámodról (vagy nyomtassz egyer netbankodból).

A tb kiskönyved utánnad fogják küldeni.

2020. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszii akkor nem kell visszamenne érte :D de felhivjam őket szerintetek, hogy biztos naluk van e és nem én hagytam el valahol? de tuti náluk lesz szerintem.
2020. jan. 16. 20:14
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem kell visszamenned a centliért, amire ráírtad a számlaszámodat. Az semmi. Akárhányszor leírhatod/megadhatod másnak. Olyan, mintha a telefonszámodat adtad volna meg. Ha ki is dobják a papírt, a következő helyen majd írsz egy újat.

A tb kiskönyvedet meg majd küldik a kilépő papírjaiddal együtt.

2020. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem csak egy cetli volt hanem vmi folyóirat vagy mi de mondjuk nem fontos annyira.
2020. jan. 16. 21:21
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de ez a kerdes nekem fizikailag fajt...
2020. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
A rózsaszín tb kiskonyvet értem de a szamlaszammal mi van???
2020. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!