Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizalmat újra lehet épìteni,...

Bizalmat újra lehet épìteni, vagy már elveszett?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy èletvidám nő, akiről eddig mindig jót feltételeztem. Családos, szeret emberekkel foglalkozni, igazi értèkeket képvisel.Viszont volt pár alkalom, mikor csalódást okozott nekem. Az egyik ilyen: egyszer volt szerencsém egy olyan beszélgetésre figyelmes lenni, amit kettesben folytatott egy személlyel, melynek fő témája én voltam, persze negatìv megközelìtéssel. Utána az az illető, akivel beszélt, utána összeveszett velem. A nő, másnap mosolyogva köszönt nekem. A kérdésem az, hogy ha ti veletek kapcsolatban valaki ezt csinálná, akkor mit gondolnátok róla? Bizalommal tudnátok fordulni irányába?
2020. jan. 1. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, ez a nő kibeszélt téged a hátad mögött, és utána a szemedbe mosolygott. Úgy tűnik, mégsem képvisel "igazi értékeket", nem gondolod? Nagyon kell vigyázni az ilyen profi manipulátorokkal, akik a képmutatást mesteri fokon űzik. Látod, még megfordul a fejedben "bizalommal fordulni felé" ezek után. Nem azt mondom, hogy vágd pofon, összeveszni sem kell vele (mert a többieket is ellened fordítaná), de vigyázz vele. Ne adj ki magadról érdemi információt, és ne bízz benne.
2020. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Emberekkel foglalkozik. Titkolózni kell mindenkinek előtte?
2020. jan. 1. 21:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Munkatársam azt mondta, hogy szerinte nem boldog. Akkor ez mièrt rajtam tükröződik vissza?
2020. jan. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!