Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végrahajtásnál vihetnek mindent?

Végrahajtásnál vihetnek mindent?

Figyelt kérdés
Nevelő fateremnek tartozása van, ki akarnak jönni végrehajtani ha 30 napon belül nem fizet. Anyukámmal össze vannak házasodva, egy háztartással élek vele, de külön vagyonom van. Ha kijönnek netán, akkor az én dolgaimat is elvihetik? Pl számítógép ami az én nevemen van? Apukámnak csak a kocsija van a nevén, semmi más. Tehát akkor azt elvihetik de ami nincs az ő nevén azt nem? A gépemet akkor nem vihetik el ugye? Első fizetésemből vettem.

#végrehajtás #elvohetik #az őp nevén van. egy háztartás #külön kassza.
2019. nov. 8. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudod hitelt érdemlően bizonyítani, hogy a tiéd, akkor szerintem nem. De a helyedben elköltöznék 30 napon belül.
2019. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"De a helyedben elköltöznék 30 napon belül."


De legalábbis a számítógépet biztonságba helyezhetnéd egy ismerősnél, ha nincs számla, adásvételi szerződés, ami bizonyítaná, hogy a tied.

2019. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van számlám. Megvan minden számla hogy én vettem.
2019. nov. 8. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most írtuk, hogy nem akarják elvinni. Nyugi, ha megvan a számla, nem fogják elvinni - nem kell sem biztonságba helyezned, se elköltöznöd. Béke.
2019. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

#4: Na de a számlán nyilván nincs rajta a neve, tehát lehet akárkié.

Én elvinném a cuccost, abból nem lehet baj.

2019. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Láttál már számlát életedben?
2019. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Számla: Rajta a név, cím, e-mail. akár még telefonszám is. Meg a termék amit vettél.


Amin nincs név, meg semmi, az Blokk.

2019. nov. 8. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!