Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ekkora összegnél a házat...

Ekkora összegnél a házat árverezik vagy a tárgyakat? Mit vihetnek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. máj. 25. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkoránál? Azt árverezik amiből bejöhet a pénz, vagy ami fedezetként meg volt adva
2015. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tárgyakról nem is tudnak.
2015. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végrehajtás útján -ami fizetési meghagyással is indulhat, gyorsítottban az neked kb 30 napot jelentene cselekedni - a jövedelemed 33%-ig, ha nem tudtok pl. részletfizetésben megegyezni addig a bankkkal. Ezt még az elején célszerű, mert elég költséges a végrehajtás (én közel 1 millióra tettem ki idén, ami még el sem indult, de jogerőssé vált. Ez volt nekem eddig 200 ezerbe amit majd "hozzácsapnak" az adósnak pluszba)


Azon felül inkasszóval bármekkora összeget leemelehetnek a bankszámláról, függetlenül attól, hogy miylen jgcímen kapod (kivétel az előbb említett jövedelem), és a havi 28-30.000 Ft-os összegen felül,amit rajta hagynak, illetve ami a neveden van még esetleg. (vagyontárgyak, autó, ingatlan, stb.)


Attól hogy nem tudnak róla, leltár készül a végrehajtó által.


Ha fizetési nehézségeid vannak, inkább tárgyalj a bankkal, mert később a végrehajtás miatt kerülhetsz oylan kiszolgáltatott helyzetbe, hogy nem tudod más fizetni valódat teljesíteni a tiltások miatt és ha onnan is megindul adott esetben egy uyganilyen végrehajtás, akkor már a fizetésed 50%-át veszik alapul a többin felül és mégegyszer annyi járulékos költéged lesz vele.

2015. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!