Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit gondoltok az új Erste...

Mit gondoltok az új Erste netbankos bejelentkezéséről?

Figyelt kérdés

Szerintem egy rakás sz****r! Állandóan legyen nálam a mobiltelefon ha be akarok jelentlezni?! Menjenek már a pics***b***! Persze, legyen nálam még újjlenyomat olvasó, retinaolvasó is! Eddig olyan nagy baj volt a biztonsággal?! Miért kell állandóan elb**szni ami normálisan működik? Szerintem csak valaki kitalálta és kapott egy jó nap fizetést és hátbaveregetést érte.


Csak azért idegesít ennyire, mert minden nap használom a szolgáltatást. De bankot váltok, ahol nem kell ennyit szarakodni a bejelentkezéssel. Ez nagyon gáz.


2019. szept. 9. 08:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el kezeltetni a dühkitörése(i)det :) Ha ezen ennyre kiakadsz és sokadszor írod le ugyanazt, akkor komoly gondok vannak az idegeiddel.

Vagy csak trollkodsz :)

2019. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hello,


1. Évekkel ezelőtt, amikor az Erste Netbank-ot használni kezdtem, már sms kóddal kellett bejelentkeznem. Ez még az okostelefon előtti időkben volt. Amikor kikapcsolták, nem értettem, hogy tehették, mikor az adathalászat akkoriban kezdett egyre jobban elterjedni.


2. Két nappal ezelőtt befrissült az Erste app a telefonomon (Android, MIUI Global 10.2), és ettől talán nem függetlenül furcsa dolgokat kezdtem tapasztalni. Először nem működött a fülhallgató, sem a hangerő/bekapcsoló gombok. Nagy nehezen sikerült újraindítani, amitől ezek a problémák elmúltak. Azonban most ha töltőre teszem a telefont, percenként vagy gyakrabban bekapcsol a képernyője, aztán kikapcsol. Nem tapasztalt valaki hasonlókat?

2019. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hülyeség akkor is. Szerintem ez így nem jó.
2019. szept. 11. 16:03
 14/14 anonim válasza:

másnak sem működik?

se a bejelentkezés se semmi, most még hány helyen kell jelezni hogy nyoma maradjon, hogy furcsa dolgok történnek a netbanknál.


Igen igen furcsa dolgok. Miközben állítólag problémák vannak senki nem írja sehol.

FB semmi info, belépő oldalon semmi info.

nem fogadja el a rendszer a kiküldött kódokat, jelszóhoz köthető funkciók nem működnek. Mi történik az Erste banknál?

2019. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!