Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit gondoltok az új Erste...

Mit gondoltok az új Erste netbankos bejelentkezéséről?

Figyelt kérdés

Szerintem egy rakás sz****r! Állandóan legyen nálam a mobiltelefon ha be akarok jelentlezni?! Menjenek már a pics***b***! Persze, legyen nálam még újjlenyomat olvasó, retinaolvasó is! Eddig olyan nagy baj volt a biztonsággal?! Miért kell állandóan elb**szni ami normálisan működik? Szerintem csak valaki kitalálta és kapott egy jó nap fizetést és hátbaveregetést érte.


Csak azért idegesít ennyire, mert minden nap használom a szolgáltatást. De bankot váltok, ahol nem kell ennyit szarakodni a bejelentkezéssel. Ez nagyon gáz.


2019. szept. 9. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Az új EU-s direktíva szerint az online tranzakcióknál szükség van a jelszón kívül egy olyan eszközre is, ami az ügyfélnél van (vagy egy biometrikus azonosítóra, de nyilván ehhez is kell az eszköz):


[link]


Elvileg maradhat az SMS-kód is, amit eddig is meg kellett adni több tranzakciónál.


Mivel mindenkire kötelezően vonatkozik, ezt más banknál sem fogod megúszni. Amúgy az Erste istenes, látnád, mi megy a CIB-nél...

2019. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodj meg, minden netbanknál ez van. Azért, hogy ne tudjanak bejelentkezni ha valaki megtudja a jelszavadat. Gondolom nincs nálad állandüan a telefon, amikor hazaérsz akkor kidobod az ablakon és másnap újat veszel. De azért válts, biztosan nagyon szomorúak lesznek az Erstenél.
2019. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van.

[link]

2019. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
PSD2 szeptember 14-től lép hatályba, más banknál sem lesz ez másként.
2019. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ez cak az eu újabb fa****szsága, ami nélkül eddig is nagyon jól megvoltunk.


Csak bonyolítanak mindent. Eddig jó volt, most nem tudom minek kell ez.

2019. szept. 9. 10:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem bonyolítanak semmit. Az hogy te nem érted a miértjét, még nem hülyeség ez. Sőt.
2019. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a raiffeisennél és a k&h-nál van számlám. Ott is ugyanez van. Kell a mobil a bejelentkezéshez. Nekem nincs gondom vele. Megtanultam használni, és sztem nem bonyolult.
2019. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" Nekem nincs gondom vele. "


Nekem sincs vele gondom, de azt magyarázza már el valaki, mi a rák értelme van, hogy kóddal belépek a mobilappba, beírok egy utalást aztán kéri UGYANAZT a kódot, amivel beléptem.

2019. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akárki akármit mond, a mobil a belépéshez kiba***szottul felesleges!!!!! Csak bonyolítja a dolgokat!!!


MAXIMUM email-es megerősítés elég lenne!


2000 és 2012 mindez rendben is ment mobil nélkül és senki nem háborgott!!! Most mi a f****sznak kell a mobil is ehhez???

2019. szept. 9. 14:14
 10/14 anonim válasza:
Nekem se tetszik... eddig is biztonságos volt az app használata, ez már túlzás.
2019. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!