Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik e megoldás erre a...

Létezik e megoldás erre a hitelproblémára? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos adott hogy van 1,5 millió ft hitelem ami már végrehajtóhoz került. 4 órában vagyok bejelentve, vonni nem vonják, voltam náluk hogy szeretném részletekben fizetni de eltelt lassan 3 hónap és semmi válasz. Létezik e megoldás hogy ezt egyben rendezzem? Se autóm, se ingatlanom fedezetnek.
2019. aug. 21. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megis hogy szeretned reszletekbe fizetni amikor alig keresel valamit?
2019. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedül keresek a háztartásban, tudnám fizetni csak nem sokkal.
2019. aug. 21. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nos adott hogy van 1,5 millió ft hitelem ami már végrehajtóhoz került. ... voltam náluk hogy szeretném részletekben fizetni ... Létezik e megoldás hogy ezt egyben rendezzem?"


Most akkor mit szeretnél pontosan? Mert az egyben rendezni az a mai szóhasználatban azt jelenti, hogy egy összegben kifizetni. Előtte meg azt írod, hogy részletekben fizetnéd.


Az se tiszta, mit jelent az, hogy "voltam náluk". Kinél? A banknál, ahol kaptad a hitelt? Vagy a követeléskezelő cégnél, amikor megkaptad a felszólítást? Vagy már a végrehajtónál voltál? Ha voltál náluk (a nem tudom, hol) akkor ott nem mondtak semmit, hogy engedik-e a részletet vagy sem?


Szóval bocs, de homály az egész.


Addig csak annyit tudok mondani, hogy menj be ahhoz a céghez, akinél a hiteled van és próbálj meg velük egyezkedni - de ettől még majd a végrehajtó díját is ki kell fizetned. Bár legjobb lenne, ha a végrehejtőót keresnéd meg. Ne hagyd annyiba az ügyet, mert aztán egyszer csak jól meglepődsz, ha a fizetésednek egy részét letiltják.

2019. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok látatlanban ítélkezni, nem ismerem a körülményeidet, de ha nekem másfél milliós hitelem lenne, tuti nem 4 órás munkába dolgoznék.
2019. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég zavarosan fogalmaztam bocsánat. Szóval bizonyos dolgok miatt nem fizettema hitelt ezért került végrehajtóhoz. Voltam az irodájukban hogy szeretném fizetni részletekben, felvettek egy jegyzőkönyvet vagy mit, azt mondtàk értesítenek hogy engedik e vagy sem. Ezután eltelt kb 3 hónap és semmi válasz, a telefont se veszik fel soha. Ezek után gondoltam van e arra lehetőség hogy valahogyan egyben kifizetni hitelkiváltással, adósságrendezővel. Juthatok e bármi ilyesmihez?
2019. aug. 21. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy 4 órás munkaviszonyra, végrehajtás alatt álló, tehát KHR listásan kapnál bármilyen hitelt.

A fizetésedből fogják tiltani, apránként. Azt meg véletlenül se próbáld meg, hogy akkor kilépsz a munkahelyről, mert akkor még évek múlva is retteghetsz, mikor találnak meg. Hiába nincs végrehajtható vagyonod, hacsak a banknak küldenek egy megkeresést, hogy van-e letiltani való pénz, már az is meghosszabbítja az elévülést.


Adósságrendező hitelt meg annak szoktak adni, akinek több hitele van, de fizeti, csak nehezen - ha már végrehajtás alatt állsz, nem hiszem.

De azért próbálj meg bemenni a bankba, ahol a hiteled van, mert hátha és azért a bankok azt is értékelik, ha "együttműködő" az adós.

2019. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt irod nincs se autod se ingatlanod. szabad tudni a hitelt mire vetted fel?
2019. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy végrehajtóhoz került hitelt senki nem vált ki, ebben ne is gondolkozz, de a végrehajtóval megegyezhetsz részletfizetésben, de erre ne várj hónapokat mert az adósságod szépen gyarapodik, ha közben csak várod a sült galambot és semmit se fizetsz.
2019. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!