Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ezek a hibák elnézhetőek egy...

Ezek a hibák elnézhetőek egy könyvelőnek?

Figyelt kérdés

Bzonytalan vagyok, mert félek könyvelőt váltani, viszont nagyon zavar a jelenlegi helyzet is.

Többször fordult elő,hogy nem pontos az áfa összeg vagy a szállítói tartozások listája.

Évek óta nem maximalizálják a házipenztár összegét, erre a könyvelőm minap rámförmedt, hogy miért tartok az előző év bevételének 10%-ánál több pénzt a házipénztárba. (??)

Ezért a múlt évi nyereseget, hogy ne maradjon sok pénz a hpénztárba kiadasin kiírta a Bt. egyik tagjának tagi kölcsön visszafizetés jogcímen. Velem már csak a nyitó pénztárt közölte. És még neki állt feljebb amikor szólni mertem, hogy ez így nem oké.

Most még ráadásként visszamenöleg emelt könyvelési díjat, mert elfelejtett korábban szólni a várható emelésről.

8 éve egyszer se vette a fáradságot, hogy a Szabályzatot frisíteni kéne, pedig megállapodtunk korábban, hogy segít benne. Sőt, pont a házipenztárral kapcsolatos vitánk során hívtam erre fel a figyelmét. Erre ő csak nevetve legyintett, hogy nekünk ilyen úgysincsen. Az eszem megáll.

A váltást fontolgatom, vajon elegendő ez a kenyértöréshez?



2018. febr. 25. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőven elég. Házipénztár ügyében annyiban igaza van, hogy bármikor jöhet a NAV, és megkérheti, hogy mutasd be azt a mondjuk 14 millió Ft kp-t, na akkor jönnek a bajok...
2018. febr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem nézném el, de azért ez mindig két oldalú dolog pl egy tagi kölcsön nyújtás esetén te megirod a kölcsönszerződést ami alapján tud könyvelni? Ha nem titok megmondod mennyit fizetsz havonta és mekkora cég könyveléséért?
2018. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!