Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV ügyfélszolgálaton ellenőri...

NAV ügyfélszolgálaton ellenőrizhető a munkáltató? És ha simliskedés nyomára bukkan a NAV hivatalból vizsgálatot indít vajon?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek egy nav ügyfélszolgálatra tudom ellenőrizni az alábbiakat a munkáltatóm kapcsán?

- bejelentés megléte

- mennyi a havi fizum NAVnak jelentve

- fizetik-e utánam TB-t stb amit kell

- milyen munkaidőben vagyok 4 órás vagy full munkaidős 8 órás?



És a grátisz kérdés: ha ott a helyszínen kiderül vmi simli és ezt elmondom a nav-osnak akkr az hivatalból vizsgálatot indít?

Pl ha elmondom neki hogy minimálbérre vagyok bejelentve 4 órában és nézze meg itt a szerződésem itt a fizetésról szóló bankbizonylatom stb full munkaidőben vagyok nem minimálbérrel-akkor mi van?


2017. aug. 24. 08:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem mondtam még senkire, de Te tényleg hülye vagy! (Már megbocsáss)


Részemről nem követem a kérdésed tovább...

2017. aug. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nahát nahát hova tűnt a hozzászólásom? ????? NAHÁT NAHÁT!!!!
2017. aug. 31. 07:01
 23/23 A kérdező kommentje:

"(Már megbocsáss) "


Isten megbocsát én nem.

Erről ennyit.

2017. aug. 31. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!