Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV ügyfélszolgálaton ellenőri...

NAV ügyfélszolgálaton ellenőrizhető a munkáltató? És ha simliskedés nyomára bukkan a NAV hivatalból vizsgálatot indít vajon?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek egy nav ügyfélszolgálatra tudom ellenőrizni az alábbiakat a munkáltatóm kapcsán?

- bejelentés megléte

- mennyi a havi fizum NAVnak jelentve

- fizetik-e utánam TB-t stb amit kell

- milyen munkaidőben vagyok 4 órás vagy full munkaidős 8 órás?



És a grátisz kérdés: ha ott a helyszínen kiderül vmi simli és ezt elmondom a nav-osnak akkr az hivatalból vizsgálatot indít?

Pl ha elmondom neki hogy minimálbérre vagyok bejelentve 4 órában és nézze meg itt a szerződésem itt a fizetésról szóló bankbizonylatom stb full munkaidőben vagyok nem minimálbérrel-akkor mi van?


2017. aug. 24. 08:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Te jó hülye vagy, nem érdemes tovább magyarázni, úgyse fogod fel.
2017. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

nem tényleg nem fogom fel!!!!!!


ott állok adott esetben kezemben a tb kártyával az orvosnál abban a hiszemben hoyg a tb-m rendezett hiszen van állásom vonják a tb-t erről papírt is kapok havonta a munkáltatótól... és akkor szólnak hogy hoppá.... tb jogviszonya rendezetlen....

de erről vajon az orvos vagy sima recepciós honnan tud?

hát nem adótitok mégsem????


Mert 1 perc alatt megmondja!!!

hm?



akkor ez hogy is van????

2017. aug. 29. 09:40
 13/23 anonim ***** válasza:

Adótitok a munkáltató tartozása, nem az, hogy van-e rendezett TB-d, vagy sem.


A munkáltató tartozása pedig az, amit a béredből kötelező jelleggel levon, valamint az utána fizetendő közteher. Erről nem fogsz információt kapni a NAV-nál Te szerencsétlen.

2017. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az orvos pedig figyelmeztet, hogy nem rendezett a tb DE ETTŐL MÉG UGYANÚGY KÖTELES ELLÁTNI!!

Ami ingyenes az ingyenes akkor is.

2017. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

" Adótitok a munkáltató tartozása, nem az, hogy van-e rendezett TB-d, vagy sem. "


Nem, nem értem..... vesszek meg ha értem!!!!!!!


Ha nekem a munkáltatóm azt mondja hogy levonom tőled a tb-t és befizetem ahova kell és erről még papírt is ad (bérjegyzék....) majd mégse küldi el sehova csak levonja és zsebre teszi.....

és nekem meg jön a levél a nav tól hogy fizessek be 2016-ra ennyit meg annyit mert egy fillér tb befizetésem se volt-noha a munkáltató tőlem levonta!!!!


Na akkor mi van? Az kinek a tartozása végső soron? Mert nem az enyém az biztos, tőlem levonták igazolható bizonyítható!!!!!


Az a munkáltató tartozása!!!! Voilá!!!

És máris tudok a munkáltató adótartozásáról???


Hm? Hogy is van ez akkor?

2017. aug. 30. 08:13
 16/23 anonim ***** válasza:
Most mit nem értesz? Világosan megkaptad a választ.
2017. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értem. Vesszek meg ha értem...

Illetve értem csak akkor meg fals duma volt hogy "adótitok amiről nem adhat felvilágosítást ill hozzá se fér más"



Jaja csak az 50-es mancika ott az SZTK pultban egy kattintással megmondja hogy maga ne fizet TB-t uram!!!

Na azt honnan tudja???? Hát nem adótitok???


Na???????

2017. aug. 30. 17:39
 18/23 A kérdező kommentje:

"A munkáltató tartozása pedig az, amit a béredből kötelező jelleggel levon, valamint az utána fizetendő közteher. "


Ja megint egy OLTÁRI baromság... OLTÁRI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FÖLDRENGETŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Benn voltam a NAVnál.

Megmondták.



Másik.

feketelista. NÉVVEL CÍMMEL AZON CÉGEK MAGÁNSZEMÉLYEK AKIKNEK adótartozása van!!!!!

FULL NYILVÁNOSAN....


Madárkám.....

2017. aug. 30. 17:41
 19/23 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



és ott a munkahelyem is....

NA???????

2017. aug. 30. 17:42
 20/23 anonim ***** válasza:
Te ezt élvezed?
2017. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!