Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol kell befizetni az elmaradt...

Hol kell befizetni az elmaradt TB tartozást?

Figyelt kérdés

Azt a fajtát ami miatt szólnak az orvosnál hogy rossz a kártyája, és nem csinálják meg a műtétet?


Ezek közül melyik? 1 Munkaügyi központ, 2 NAV, 3 TB, Teve utca?


Mivel egyszer mintha a NAV-tól, kaptam volna ilyen sárga csekkeket csak azt se tudtam befizetni, mert a 7300 ft kajára kellett...



2015. júl. 28. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
NAV
2015. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NAV
2015. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, neked szólt egy orvos, hogy nem csinálják meg a műtétet? Mert olyan nincs, aki nem biztosított, vagy nem jogosult eü. ellátásra, azt is ellátják. Az a NAV hatásköre, hogy beszedje az elmaradt pénzt, az orvos ebben nem kompetens.
2015. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szólt. Még a vizsgálatot is ki akarják fizettetni velem.
2015. júl. 29. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj!

Ilyen esetben az orvost "megfenyegetni", hogy jelented a felettesének!


Az orvosnak csak annyi köze van a dolgodhoz, jelzi, ha a rendszer szerint nincs érvényes biztosításod. Olyat nem tehet, hogy nem lát el, vagy csak úgy, hogy ki kell fizetned! Két okból kifolyólag sem tehet ilyet:

1./ Törvény másképp rendelkezik.

2./ Ha téved a rendszer, akkor hagynak meghalni?


Egyébként a NAV hatásköre az ezzel kapcsolatos járulék előírása, beszedése.

2015. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem a NAV-val 23 ezer forintot kell befizetnem...
2015. aug. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!