Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudhatom meg, ha...

Honnan tudhatom meg, ha esetleg a munkáltatóm megszüntette a munkaviszonyomat (a tudtom nélkül)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 21:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szia 6.44-es!

A magyarorszag.hu-n tudsz regisztrálni az ügyfélkapun, majd az okmányirodában meg kell erősíteni, aztán egy csomó mindent el tudsz érni. Még én sem regisztráltam, de most fogok.

2010. márc. 1. 13:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Az előzőhöz. Fordítva van. Először kell az okmányirodába menni, és utána a magyarorszag.hu-ra.
2010. márc. 1. 13:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok, a főnököm talán gyanítja hogy terhes vagyok, de még csak a hatodik hétben járok. Nem akarok szólni, amíg nem lesz biztos a baba (az előző sajnos elment és persze akkor is dolgoztam...úgy tudja hogy ciszta volt..) nem tudom, hogy fizet-e még utánam bármit is.

De ha regisztrálok és utánanézek, azt nem rögzítik valahol? Úgy értem, nahát, itt nézelődik az alkalmazott, menjünk ki és ellenőrizzük azt a helyet?

Vagy paranoiás vagyok?...

2010. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a munkáltató azt nem látja, hogy te az ügyfélkapun mit csinálsz. Az a te saját oldalad. Egyébként én az ügyfélkapu után biztos ami biztos alapon bementem az Apehbe is, és ott is megnézték, hogy nem vagyok kijelentve. Ha kételyeid vannak, inkább nézz utána most, minthogy később faragj rá.
2010. márc. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!