Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan lehet megnézni hol...

Hogyan lehet megnézni hol tart az adóbevallásom feldolgozása? Már bőven túl vagyok a 30 napon és még nem térítettek vissza semmit.

Figyelt kérdés
Hallottam hogy lehet csinálni egy ideiglenes ügyfélkaput, de hogy és milyen gyorsan megy ez? És sehol sem láttam a Nav honlapján ilyen lehetőséget. Légyszí ha valaki tudja hogyan lehet telefonon kívül érdeklődni írja meg a módját. Vagy ha csak tel számot tud az is, amit én hívtam nem vették fel.

2015. márc. 31. 14:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Telefonszám is jó ( a jó szócska a kérdésből kimaradt)
2015. márc. 31. 14:44
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az adóbevallásban kérted a telefonos ügyfélkód megállapítását és meg is kaptad már, akkor tudod használni a telefonos érdeklődést, amúgy nem.

Ügyfélkapu kell, ezt a www.magyarorszag.hu címen tudod elindítani, majd pl. okmányirodában véglegesíteni. Ideiglenes ügyfélkapuval (nem érvényesített okmányirodai ügyfélkapuval) nem biztos, hogy az EBEV szolgáltatást igénybe tudod venni. De megpróbálhatod.

2015. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Regisztráltam és nagy nehezen megtaláltam hogy kell megnézni eBev-en. Elméletben már rég feldolgozták, s jó pár napja kiutalták, csak úgy látszik a posta ül rajta. :(

2015. ápr. 1. 14:17
 4/9 anonim válasza:
Szia.meg kaptad a pénzt? mikor adtad postára? Hasonló cipőben járok én is :/
2015. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem, most is épp a postást lesem, elméletben házhoz hozza, ha hozza. febr. 24-én adtam fel 26-án érkeztették és elintézték. márc.30án pedig kiutalták. Sokan mondták hogy a 26-án érkeztetettek már bankszámlásan megkapták, úgyhogy lassan jönnie kell a postán kérteknek is.
2015. ápr. 2. 12:42
 6/9 A kérdező kommentje:
De a páromé még lassabb pedig övét már januárban feladtuk, s még semmi arról sem :(
2015. ápr. 2. 12:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam. kb 10 perce hozta a postás!
2015. ápr. 2. 13:37
 8/9 anonim válasza:
Koszi a valaszod.jol elkeseredtem :/ en marcius 2 an adtam fel.postara kertem.akkor varhatok meg egy jo ideig :(
2015. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mészáros Erika83 válasza:

sziasztok

ha március közepefele adtuk le a navhoz az adóbevallás/adóvisszatéritést akkor mikor varható az utalás?

2017. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!