Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Segitseg! Jonnek a vegrehajtok...

Segitseg! Jonnek a vegrehajtok! Mit tehetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
4eve 6 telefont vettem fel.megfenyegettek ebbol.rendorsegi ugy is volt egy 2 eve. legalabb 1 millioval tartozok. egyedul nevelem a masfel eves babam es csak gyest kapok.munkam meg sose volt. edesanyamnal elek.a behajto a honap vegen jon ha nem leszek itthon papiron van hogy felnyitjak a hazat. Nem tudom semmi keppen kifizetni ezt a rengeteg penzt.mi fog tortenni?nagyon felek. esetleg a behajtokkal ha beszelnek errol a helyzetrol megertik,es segitenek valami megoldast talalni? koszonom elore is a segitsegeteket.
2014. okt. 4. 00:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
meg majd 5000 ft nem tudok kiadni a kezekbol ne meg hogy tízezerk be x összeget. a baratnomet is életveszélyesen megfejtégettek állítólag kést is fogtak a torkahoz de o neki videkre szolt a lakcime de itt lakott pesten igy azzal a házzal foglalkoztak szerintem. vele mar bem tudom mi a helyzet mert evek ota bem láttam. a rendőrségi ugyem csak 1 telefonra szol mert akik felvetettek velem a félig eladtam igy nem tudom megtaláltak a telefont. akik ezt csináltam velem hamis folyószámlat csináltam nekem . ezeket is mondjam el a végrehajtónak azon kivul hogy tudom hogy e kakil jak a dolgokat hogy mi történt?
2014. okt. 4. 16:02
 12/18 SullaFelix89 ***** válasza:
85%

Aha a végrehajtók kést fogtak a barátnőd torkához persze.


Mondjuk ha Sztojka Bank Zrt-től vettétek fel a hitelt és az ő végrehajtóik mentek ki akkor elhiszem.

2014. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
MIVAAAAAAAAN? Én kb két szót nem értek az egészből, milyen telefont vettél fel, és ezért hogy lett milliós tartozásod?
2014. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem. nem a végrehajtók tettek kést hanem akik felvettetek a telefont vele. nekem azt mondtam hogy megölik a családomat ha nem veszek fel telefont. elofizeteses telefont vetettek fel velem. igen eleg bonyolult mert keresetem sincs papírom nem volt bizonyítani hogy kereso kepes vagyok de ok azt is elintéztek hogy ne kerjenek papírt tolem. máig nem tudom hogy csinaltak . kb 1 millio forint mar bem jonnek számlák igy nem igazán tudom mennyi. utoljára 800.000 korul volt. hat gondolom a kamat is ment ra azert ennyi. mert semmit nem fizettem.
2014. okt. 5. 21:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Honnan vetted fel azt a telefont, vagy mivan? Kb az jött át, hgoy valaki, megfenyegetett 4 éve, hogy vegyél 6db előfizetéses telefont és vettél, azóta jönnek a számlák?
2014. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen 4 eve es jonnek a végrehajtók honap végén . hat a bírósági ugy megvolt tuti mert jott level de meg azt se vettem at semmi papirt . nagyon buta voltam en tobbet ilyet nem csinalok csak egyszer húzzak ki ebbol mi nagyon nehéz lesz.
2014. okt. 6. 05:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Gondolom épp, hogy a 8 általános végzettséged megvan, és enyhe szellemi visszamaradottság is van nálad. Vagy ha nem vagy visszamaradott, akkor nyilván szocálisan vagy visszamaradva (de biztos vagyok benne, hogy ezt sem érted, hogy mit írtam)

Ma ilyen hülyeséget, hogy vadidegeneknek fenyegetésre, az ő segítségükkel adósságba verd magad nem csinálnak. Ma már a legalkoholistább hajléktalan is elzavarja őket, mert tudja, hogy ez bűncselekmény. Ha annak idején a rendőrségen feljelentést teszel, és követed a bírósági pert, ha elmész tanúskodni, akkor ma semmivel nem tartoznál, és nem jönne a behajtóvég sem. De nyilván ezt sem tetted meg, mert te nem vagy képes gondolkodni.

Bár én nehezem hiszem el, hogy téged kényszerítettek, fenyegettek, és akaratod ellenére vettél fel több mobilt hitelbe, mert ha ez igaz lenne, akkor a bíróságon téged áldozatként kezelnének, és nem rád vernék a tartozást. Így nem sokat tudsz csinálni.Már korábban is leírtam mi lesz a menete, de nyilván azt se értetted meg.

Komolyan én csodálkozom, hogy ilyen bután volt merszed szülni, és bevallom a szerencsétlen gyereket sajnálom a legjobban..

2014. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

pedig ez igy tortent irtam is hogy a rendőrségen mar mondtam ezeket de nem foglalkoznak az üggyel legalabbis 2 eve semmi papírt nem kaptam toluk.

leülni nem lehet? vagy kozmunka vagy akarmi?

2014. okt. 6. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!