Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi bírságra számíthatok,...

Mennyi bírságra számíthatok, illetve van remény, hogy mégse kell bírságot fizetnem?

Figyelt kérdés
Kissé buta helyzetbe kerültem, azt hittem a cégem megcsinálja az adóbevallásom, persze nem így történt és meg is feledkeztem róla. Sajnos küldtek egy felszólító levelet még júliusban, de nagypapám címére amit most szeptemberben kaptam kézhez, tehát igen csak lemaradtam a 8 napos határidőről :( Természetesen most pótoltam és feladtam. Van esély rá, hogy nem kapok bírságot? Ha kapok mire számíthatok? Részletfizetési lehetőség van? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 15. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy levelet, abban magyarázd el a helyzetet. Barátnőm járt így két éve, nem kellett bírságot fizetnie. Egyébként ha megnézed a felszólítót, abban is láthatod, mindig azt írják, hogy "x összegű bírságot szabHATnak ki". Sosem automatikusan bírságolnak.
2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!