Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az oep-nak van olyan telefonsz...

Az oep-nak van olyan telefonszáma, amit fel lehet hívni, fel is vesznek és válaszolnak is általános kérdésekre?

Figyelt kérdés
Hívtam pár ügyfélszolit, de azt mondják, nem érnek rá telefonálni és infót adni. Vagy ügyfélszolgálati telószámuk? Vagy ahol válaszolnak? Személyesen bemegyek ott tudnak válaszolni? Olyasmi is érdekelne, hogy a táppénznek mikor mi az alapja meg ilyen általános kérdések is. Szeretném tudni, hogy mikor mire számítsak majd.
2009. aug. 12. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt már körülnéztél?:

[link]

2009. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, innen néztem ki a számot, amit hívtam és mondta, hogy sok a munkájuk. :(
2009. aug. 12. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a táppénzzel kapcsolatos tudnivalók az OEP honlapjáról. Teljesen napra kész, már augusztus 1. utáni változások is fenn vannak.

2009. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a debreceni oep-et szoktam hívni, így: 52/238-100, felveszi a portás, azt mondom, hogy táppénz ügyben van kérdésem, kérdi a vezetéknevemet, aztán odakapcsol egy ügyintézőhöz, kinek azt mondom: legyen szíves röviden egy kis segítséget adni abban, hogy mi a táppénz alapja ilyen és ilyen esetben. Eddig kivétel nélkül minden esetben korrektül válaszoltak.
2009. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!