Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudok valakit feljelenten...

Hogy tudok valakit feljelenteni az Apeh-nál? Betelefonálok és elmondom hogy miért jelentem fel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 18:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Utolsó felszólaló pélája is erősíti hogy a legnagyobb rabló a mindenkori hatalom. Sok esetről hallotam mint ez. Nem elég hogy nem jött be a pénz de az állam jogosnak gondolja behajtani a vélt saját részét. Ilyen apszurdum sok vam a H törvényhozásban. Igaz nem új téma, mondják az Isten is először magának teremtette a szakállát. Hát akkor ez a mi Ori kisistenünk miért ne tegye amit most tesz az alattvalóival??????
2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Rigó Zoltán válasza:
29/41 De egy kretén vagy hambré. Te valami vállalkozó figura vagy szerintem.Hány embernek nem fizetted ki a bérét rendesen suvernyák?.Mert a vállalkozók 90% ingyen szeretne dolgoztatni.Avval nincs is hiba ha csak ő dolgozik.
2012. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
45%
Kedves kérdező te is pont olyan rohadt mocskos irigy g*eci vagy mint a többi lowlife élettelen senkiházi tajparaszt. Kinek képzeled magad, hogy hobbiból jelentgetsz fel bárkit? Talán savanyú a szőlő, hogy a szomszédnak nagyobb kocsija/háza van? Tanultál volna te büdös szrházi, most lenne normális munkád, és keresnél pénzt. Engem egyszer jelentenél föl, rád is gyújtanám a szaros kis házadat, mocskos irigy tahó!
2012. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Add meg a címed te kis f@sszopó kö.csög, elegem van mostmár a f@sz kommentekből és nálad betelt a pohár. Vagy akkor keménycsávó, hogy rámgyújtsd a házam akkor rendezzük le kettesben és majd meglátjuk. Kis taknyos 15 éves vagy aki semmit nem tud ezekről a dolgokról csak idejössz keménykedni. Megmondtam te kis zsíros dagadt g.eci, hogy adj egy címet és lerendezzük.
2012. jún. 7. 15:18
 45/46 anonim válasza:

Kedves Fórumozók!

Nézegettem a hozzászólásokat és nem tudok kiállni, hogy ne füzzek hozzá megjegyzést.

A közérdekű bejelentő üldözése büncselekmény!

Meglehet kérdezni jogászt és ugyanezt a választ fogja adni. Én ezt azért tudom, mert a volt főbérlőm és családja által még 2007-ről ennek az áldozata vagyok. Nagyon hosszú jogi procedúra volt.

Feljelentést a www.nav.hu belül a "kapcsolatok" és ott az úrlap kitöltése során kell kérni, hogy a vizsgálati anyagtól külön történjen az adatok zártan történő kezelése. Minden bejelentést "KÖZÉRDEKŰNEK VESZNEK ÉS A SZEMÉLYES ADATOKAT ZÁRTAN KEZELIK.

Minden bejelentést kivizsgálnak viszont nem minden esetben küldenek vagy kap az Adóhatóságtól megbizólevelet az ellenőrzés alá vont személy.

Fel lehet valakit telefonon is jelenteni de ez a leggyorsabb és egyben legegyszerűbb módszer arra, hogy az Adóhatóság felfigyeljen rá.

2012. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Kedves kérdező, oszd meg velünk a problémádad, ami miatt feljelentősdit játszol ;) Különben mit akarsz te kettesben rendezni te szerencsétlen? Annak se mersz a szemébe nézni, akit sunyi módon fel akarsz jelenteni. Kéne a címem? Minek, engem is feljelentesz? 15 éves dagadt ge>i lennék? Haha. Meglehet, meg az is hogy 1 hét alatt többet keresek, mint te egy hónap alatt (feltéve ha van munkád) szánalmas barátom. :)
2012. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!