Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudok valakit feljelenten...

Hogy tudok valakit feljelenteni az Apeh-nál? Betelefonálok és elmondom hogy miért jelentem fel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 18:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
78%
Na mármost.Én egy vállalkozó vagyok.Nyögöm az iparűzési adót, a kötelező közterheket, van 2 alkalmazottam is, utánuk ugyanúgy kicsengetek minden kötelező közterhet, aztán jön 1-2 "kedves"beszólás, hogy ez, meg az a vállalkozó nem ad számlát és felnyomják az apehnál, mert nem fizet elég áfát.Kérem szépen.Tudjátok ti milyen szar érzés, hogy 25 feketéző röhög rajtad, hogy te mit össze nem görcsölsz az apeh inkasszód az áfád járulékaid az iparűzési adód, újonnan az építményadód!!! miatt, miközben ők degeszre keresik magukat, mert persze, hogy a megrendelések javát is ők viszik el, mert ők ennnyivel olcsóbban tudják elvállalni a melókat.Nanááá, hogy a NAV is a vállalkozók vérért szívja, mert a sok körömcipős "nyuszifüles" gedvás kiscica sosem fogja venni a fáradtságot, hogy végigjárja a házakat , hogy valóban hol folyik fekete munka, hanem a nyilvántartásból felnyálazza a VÁLLALKOZÓT és egyszerúbb lehúzni róla mégegy bőrt......Sosem lesz rend ebben az országban!!!!Kedves kérdező, ha totál svarcossal van dolgod azonnal nyomd fel légyszíves, de ha vállalkozó GONDOLKODJ!!!
2011. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Lol, még a végén kiderül, hogy a munkavállalók keresik magukat degeszre. :D Persze, pont olyan világban élünk.
2011. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
50%
Ha apád is AVH-s volt kérdezd meg.
2011. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 potyike ***** válasza:
28%
én úgy gondolom,hogy nem feljelentgetni kellene,hanem az állampolgárok fejében rendet teremteni.Senki ne vegye igénybe számla nélkül a szolgáltatásokat,ne foglalkoztasson kontár szolgáltatót,ne vásároljon kereskedőtől nyugta nélkül,senki,egyetlen állampolgár se járuljon hozzá az adócsaláshoz.Az adóhivatal pedig büntesse meg az adócsalásban közreműködő állampolgárt is.
2011. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 bíborpille válasza:
58%

Én is szeretném bejelenteni a szomszédomat: aki feketén méhészkedik, a mézet télen cukorszirupozza, a közeli vízmű dolgozója, így hát lophatja a vizet is (csak az ő órája nem mér) büntetlenül, az ügyvédje minden sz*rból kihúzza...

Akkor én most egy szemét vagyok, mert szegény magyar "vállalkozót" belejelentem, szívom a vérét még én is!

Mi a fenén háborodtak fel az előttem szólók, azt se tudják, miért akarja a kérdés kiírója bejelenteni azt az embert az APEH-nál?!

2011. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:32


Te nem szemét vagy hanem egyszerűen csak egy nyomorult irigy a kérdezővel együtt.

2011. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kedves kérdező egy annyira igazságos dologgal kapcsolatba szeretne feljelentést tenni akkor miért nem reagál a válaszokra?
2011. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
90%
Előző: Na nehogy már ez alapján döntsd el, hogy mi jogos, te pondró.
2011. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

ÉRDEKES módon mindenki a kis vállalkozókra és munkaadókra koncentrál, azaz akik reggeltől estig dolgoznak hogy amikor kifizetnek mindent alig marad 20-30 % a bevételből saját maguknak.

DE AZ IGAZI csalók és a nép nyúzóiról????Azokról akik pár év alatt milliárdokra tettek szert /privatizáltak???/azokról???? Az ilyen beszólók mit tesznek a saját boldogulásukért azon kívül hogy zsörtölődnek?

2011. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
A dögkeselyű nagyon hasznos tagja az állati társadalomnak.
2011. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!