Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyit kell fizetnem magam után?

Mennyit kell fizetnem magam után?

Figyelt kérdés

Kozmetikus tanuló leszek szeptembertől. Gyakorlati helyet alig találok. De most van 2.

1. 600000Ft-ot kér el. Szeptemberben 300000-et, és részletekben a másik 300000-et egy éva alatt. Ő fizetne minden járulákot utánam. A gond csak az, hogy szegény család vagyunk. Nem tudunk összekaparni 300ezret szeptemberig.

2. A másik kozmetikában viszont nem kellene fizetnem semmit, de ő sem fizetne semmit utánam. Mennyit kellene fizetnem magamra? (tb, nyugdíj járulék... stb)


És ha magam után fizetek, azt hogyan kell? Kinek, és miként! Abszolút nem értek ehhez!

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 16. 13:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na szóval... :)

Elmentem. Ő 25%-ot mondott :) 15000 akar havonta kérni, és abból befizet mindent. Emellett a fogadó-nyilatkozatot csak akkor írja alá, ha fizetek 50000ft-ot. Öh... na most nekem jövő hónapban lesz pénzem munkából, de így ebben a hónapban honnan szedjek? :) Úgy döntöttem tanfolyamra megyek. Ami 1 éves a kettő helyett. Mellette dolgozom, aztán lesz ahogy lesz. Valahogy nem akarnak sikerülni a dolgaim mostanság! :D Köszönöm a segítséget, majd valahogy alakul. És ha lesz helyem, és elkezdem a sulit is, írni fogok, hogy minden okés. Addig meg próbálkozom! :S

2011. jún. 17. 13:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál!

Az az egy éves tanfolyam, az milyen tanfolyam?

2011. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Fizetős :(

Így maradok otthon még egy évet. Anyum segít nekem. A barátom megért, szóval ezzel nincs gond. 15 ezer havonta + 15 ezer ugye az oktatónak megy. Ezért kicsit nehéz lesz, de megoldom! :) Remélem! :)

2011. jún. 17. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!