Adó 1%, Hová, Kinek?

Figyelt kérdés

Ti kinek kiknek ajánlottátok fel az adótok 1%-t?

Én úgy döntöttem, hogy az Amnesty International-nek adom idén. Mert Ők legalább nem önreklámra költik el az adóm 1%-át és szinte minden rendezvényen részt vesznek, arról nem is beszélve hogy hatalmas külföldi hátterük van.

Szerintem a boldog kiegyensúlyozott ember az egészséges is, és idehaza akkora a gyűlölködés az egyes csoportok között, hogy egyszerűen ez lehetetlen, lehetetlen elkerülni is. Ebben szeretnének ők segíteni és ezért adom idén nekik. Ti kinek adjátok?


2011. máj. 18. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Gyermekrák Alapitvénynak adtam.
2011. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lómenhelynek. Egyébként egyetértek abban veled, hogy aki tv-ben, plakáton stb. hirdeti magát annak még véletlenül se adom. Akinek óriásplakátra van pénze...
2011. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szemünk Fénye Alapítványnak.
2011. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Most jól meglepődtem mert nem gondoltam volna hogy más is van aki az Amnesty Internationalnak adja az egy százalékát, azaz gondoltam hogy van hisz sok embernek fontos ez de hogy pont itt pont egy kérdést tesz fel ezt sosem :)

De most nagyon örülök, hogy jó helyre megy :)

2011. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én részemről az Amnesty Internationalnak adom, szerintem tök fontos, hogy felhívják a figyelmet a családon belüli erőszakra, mert az mindig a legvédtelenebbek ellen irányul, akik nagyon sokszor nem is mernek tenni semmi, mert félnek. Rengeteg gyereknek megy tönkre az élete, hogy az apja vagy anyja erőszakosan viselkedik, és nincs aki megvédje a védtelen családtagokat.
2011. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!