Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Át lettek-e szervezve a...

Át lettek-e szervezve a megyei illetékhivatalok és hová?

Figyelt kérdés
Hat évvel ezelőtt keletkezett üggyel kapcsolatban kellene lépnünk. Hol érdeklődjek, mert az ügyiratban szereplő telefonszám nem válaszol, a telefonkönyvben az akkori intézmény nevét nem találom.
2011. máj. 11. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az illetékhivatalok valamikor néhány évvel ezelőtt, összeolvadtak az APEH-al. Az APEH viszont az idéntől Nemzeti Adó- és Vámhivalat lett.
2011. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Illetékügyek intézésének helyei, ügyfélszolgálatai


Tájékoztatjuk a Tisztelt Adózókat, hogy 2006. december 31-ével az illetékhivatalok megszűntek, s ezzel egyidejűleg az illetékhivatalok feladatainak ellátását az APEH regionális igazgatóságai vették át és végzik.


Illetékkel kapcsolatos általános tájékoztatást, jogszabályértelmezést a 40/42-42-42 kék számon, vagy az APEH internetes honlapjáról e-mailben lehet kérni. Mobilhálózatokból a kék szám: 20/33-95-888, 30/33-95-888 és 70/33-95-888.


A folyamatban levő illetékügyekben az ügyiraton levő telefonszámon adnak tájékoztatást.


Az illetékügyben eljáró APEH szervezeti egységek neve és elérhetősége az alábbi:

[link]

2011. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a másodikat pedig a pontossága miatt különösen. Nap közben aztán én is rátaláltam lassan ezekre az adatokra...
2011. máj. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!