Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon szervezve mennyibe...

Otthon szervezve mennyibe került a keresztelő?

Figyelt kérdés
Mennyit kér a pap? Templomot nektek kellett díszíteni virággal? Hányan voltatok, mit készítettetetek? Mennyibe került?
2010. jún. 28. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
pap nem kér amit adsz mi 5000 adtunk 20 voltunk 13 féle süti fasirt csirkemell gordon rátott hús sült csirke köret rizs saláták burgonya oly 40000ft volt mindennel!
2010. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A pap nálunk sem kért semmit, de itt az a szokás, hogy a keresztszülők adnak neki 5ezret. A templomba csak egy virágdíszt csináltattunk az asztalra (református), az 2000.- volt.

Mi összesen 30-an voltunk, igaz ebből sok volt a gyerek. Süti az rengeteg, mindkét mama belendült, így volt vagy 15féle.

A kaja: husileves, rizs, sült krumpli, zöld köret, fasírt, stefánia szelet, rántott husi disznó és csirke, grill csirke, csirkemell bacon szalonnába és sajtba göngyölve. + a torták (csoki, gesztenye, feketeerdő)

Hogy őszinte legyek, inkább nem számoltam a végösszeget, bár a kajához valót a szüleim vették, de mindennel együtt 40ezerbe simán benne volt, ahogy előttem is írták.

Mi gondolkodtunk, hogy elmegyünk egy étterembe, de hát ennyi főre ott se lett volna olcsóbb, így maradtunk inkább a házi megoldásnál.

Ti hányan lesztek?

2010. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pap 5e a templomot nem díszítettük.Én hidegtálakat csináltam <sonka tekercs,tőltőtt tojás,tőltőtt paradicsom,fasírt golyó,4 féle süti,torta>

Kb 20 ezer volt és 16 személy

2010. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki otthon főzőtt, hogy oldotta meg, hogy ebéd is legyen,ha délelőtt van a keresztelő a templomban?Bocsi a kérdezőtől, csak én is így tervezem,csak a főzést nem tudom, hogy oldjuk meg ha, a templomban van mindenki...
2010. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom még hányan leszünk, kb. 20-an, de mindenki vidékről jön, úgyhogy itt is alszanak, 3 napos vendéglátás lesz 20 embernek. Falun lakunk étterem kilőve, sütiket gondoltam megrendeljük, mi is húsleves töltöttkáposzta sülthusokban gondolkodunk, meg hidegtálak estére, mert ugye mindenki marad, estig evés italozás utánna mert itt alszanak mindd:) nem lesz olcsó mulatság, de egyszer keresztelünk
2010. jún. 28. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ügyesen megoldottuk mert a fiam első szülinapján rendeztük a keresztelőt is (azt hosszú volna leírni hogy miért ilyen soká)Nekünk a pap nem volt hajlandó pénzt elfogadni pedig akartunk adni.Ebéd volt husi leves, krumpli püré, sült krumpli, rizs, sült csibe, két féle rántott hús, dubarry csirkemell. A sütire nem volt gond mert sógornőm cukrász így ő csinálta a sütit és a tortákat.Kb 20 000Ft-ba volt benne és 20-an voltunk.
2010. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi úgy gondoljuk reggel korán odatesszük a húslevest töltöttkáposztát töltöttcsirkecombot Trpsiben tarját rizst petrezselymesburgonyát, és ha megjöttü k csak melegítjük. Hidegtálat Francia póréhagyma salátát meg a töltöttkáposztát is előző nap betöltjük, reggel csak oda kell tenni főni.

3 hűtöt beüzemelünk és 2-3 tűzhelyt.

2010. jún. 28. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért csináltam hidegtálakat,mert azt nem kell melegíteni.Előző éjjelem ráment de megérte mert ízlett mindenkinek:D
2010. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!