Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan jelentenek fel valakit...

Hogyan jelentenek fel valakit az APEH-nél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem mondják meg a feljelentő nevét, ezzel csak azok ijesztgetnek,akik nem akarják,hogy őket is bejelentsék.

Éppen azért nem mondják meg, hogy legyenek bejelentések.

Ha megmondanák,akkor csak fele ennyi lenne, vagy egy sem.

2011. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De bizony vannak esetek, amikor megmondják. Igaz, nem törvényes, de mint tudjuk nem ez az egyetlen törvénytelenség kis hazánkban.

Nálunk (nagy cég) megmutatták a levelet a nagyfőnöknek. Az egyik volt időszaki dolgozó jelentette fel a céget.

2011. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos könyvelőként tapasztaltam hogy ugyan nem mondják meg ki a feljelentő, de tesznek róla, ha akard, megtudd. Az ügyfelemet pl. egyedül hagyták öt percre nyitott dosszié az asztalon. Sima ügy volt. Elvileg nem mondhatják meg. DE a gyakorlat sokszor mást mutat....
2011. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanulságos válaszokat! Én leszek az a "patkány",aki a válaszok után a nevemmel teszek bejelentést.
2011. ápr. 27. 18:30
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem tettem feljelentést.Tudtomon kívül megtette más.Nem tudom ki.
2011. nov. 3. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!