Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan jelentenek fel valakit...

Hogyan jelentenek fel valakit az APEH-nél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
irásban, telefonon,vagy szóban
2011. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Hát először is kell hozzá egy nagy adag patkány lelkület. Sunyi ártaniakarás. Akiben ez megvan, az már tudja is a módját. Én mondjuk a névtelen jelentgetéseget nem is hagynám.
2011. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De ha a neved nem adod hozzá, nem fognak vele foglalkozni. Ha névvel teszed, akkor értesítik azt, akit feljelentesz, hogy a te bejelentésed alapján idul vizsgálat.
2011. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
egy kicsit másra válaszolnék. mondcsak válaszolo mért lenne patkányság feljelenteni valakit aki adot csal? a gyilkost feljelented?a betöröt feljelented aki összever meglop feljelented? de aki adot csal azt nem?akkor már patkány lennél?gondolkozz már kicsit h ha valaki adot csal kinek az adojábol probálják majd kipotolni a hiányt... sok okos...
2011. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
3. most tettem feljelentést pár napja. Nem azért, mert patkány vagyok, hanem, mert átvertek. Ha a neved adod hozzá a bejelentő akkor sem tudja meg, hogy ki nyomta fel!! Mivel a bejelentőt védik ilyen szempontból, az APEH fogja egyedül tudni.
2011. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nagy hülyeség, hogy kiadják a nevedet. Persze, hogy nem adják ki, senki nem tenne bejelentést ha kiadnák.

És nem hiszem,hogy patkányság kell hozzá. Ha valaki folyamatosan adótcsal,míg én rendesen fizetem és után anekem ebből még hátrányom is származik (pl simán alám igér mert feketén foglalkoztat mindenkit, akkor gond nélkül bejelentem.

ez nem feljelentés csak bejelentés. Megvizsgálják, ha tiszta,akkor semmi gond. Ha pedig sáros, akkor annak viselje is a következményeit.

2011. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem az ismerősöm azt mondta, hogy küldenek egy levelet, amelyben tájékoztatják az embert arról, hogy X.Y. feljelentése alapján vizsgálatot indítanak ellene.
2011. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, mondom most voltam benn!!!
2011. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi érteleme lenne a névtelen feljelentésnek...
2011. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Foglalkoznak névtelen feljelentéssel is.

És a feljelentő nevét is van, hogy megmondják a feljelentettnek.

2011. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!