Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ingatlant vettem, és a Nav...

Ingatlant vettem, és a Nav kiszáll helyszíni szemlére. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat ilyen ügyben? Ez az első garázsom, és hát ha az apehtől (még ha navnak hívják is) jön valaki, akkor mindenki aggódni kezd...
2011. márc. 16. 13:59
 1/3 anonim válasza:
Nekem is voltak kint. Akkor csinálják, amikor nem hiszik el a szerződésben leírt vételárat. Ha szemle során más értéket állapítanak meg, akkor az után kell az illetéket megfizetni.
2011. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk is voltak kinnt ősszel.Ne izgulj nem lesz semmi gond csak megnézik hogy az ingatlan megfelel-e a papíron feltüntetett értéknek.Nem-e 30 milliós házat vettél 10-ér papíron.

Nálunk még az emeletre se jött fel csak kitöltötte a papírt meg mondta hogy látja milyen sok munkánk van még vele.De azért összeszedtük a számlákat hogy igazolni tudjuk hogy azt már mi költöttük rá,de erre nem volt szükség.Rendes volt a pasi aki jött.

2011. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem csak az a fura, hogy csak egy garázsról van szó, nem lakásról...
2011. márc. 17. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!