Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elronotottam az adóbevallásom...

Elronotottam az adóbevallásom és már elküldtem. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Magánszemélyként gyorsan megcsináltam az adóbevallásomat,de elfelejtettem beleírni,hogy kaptam egyszeri anyasági segélyt is szülés után.Ez adómentes az összegen nem változtat ,de elfelejtettem beleírni.Meg a havi családi pótlékot is elfelejtettem.Be kell mennem az apehba javítást kérni?Vigyem a jó bevállást magammal?Hogy szokták ilyenkor?
2011. febr. 19. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a területi APEH-hoz és ott megcsinálják
2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell bemenni sehova. Egy önrevíziót kell beküldeni a bevallásra, Ugyanazon a nyomtatványon, amin az eredeti is. Ha dobsz egy privit az eredeti adatokkal és megirod hogy mi az amit javitani kéne, megcsinálom neked és csak beposta.
2011. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önellenőrzés keretében megcsinálják. Csak be kellene menni a területi kirendeltségre és elmondani, hogy mit felejtettél el.
2011. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 20. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!