Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy cégnél a dolgozóknak kell hó végén összesítenie a jelenléti íven a havi munkaórákat?

Figyelt kérdés

Ha szabadságra mentél, akkor annyiszor 8 órát kivonni belőle, stb.?

Ahol én dolgozom, ott ez van, holott ez a bérszámfejtés feladata.

Ti találkoztatok már ilyennel, illetve van olyan, aki ilyen helyen dolgozik?


tegnap 14:53
1 2
 11/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

"én mint munkavállaló miért csináljam?"


Mert ha a cégvezető csinálja, és valamit elszámol, akkor mész raplizni. Ha te csinálod, ellenőrzi, és te mégis elrontottál valamit, akkor max magadnak sírhatsz utána. Egyébként ilyen nehéz lenne maximum 184-ig elszámolni?

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a csoportvezető gyűjti, de nekünk dolgozóknak is ellenőrizni kell leadás előtt, így én is számolom.
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De ezt komolyan magatok számoljátok, vagy csak beírjátok egy programba a törzsidőtől eltérő napokat és az kidobja az eredményt?

Az utóbbi teljesen rendben van, de utoljára 2005-ben kellett papíron munkaidőt számolnom.

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: nálam az utóbbi van, vagyis online felületen számoljuk, nem bonyolult, de kötelesek vagyunk ellenőrizni és jóváhagyni. 12-es voltam.
ma 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!