Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tegyek ezt még lehet...

Mit tegyek ezt még lehet törölni ezt a vállalkozást?

Figyelt kérdés

Fu egy olyan dolog van hogy Egyéni vállakozó szerettem volna lenni.Adsense bevételem lenne. Találtam egy könyvelőt aki árban és mindenben is megfelel. De már bejelentett hamarabb tegnap,de még nem szerződtem vele,most küldte volna a héten(mármint a könyvelő)Én szerintem nem is értett ehhez.Akárkit keresetem könyvelőt azt se tudta mi ez.Vagy olyan sokat kellett volna fizetnem magánszemélyként mint egy cégnek könyvelési költséget. Az nekem nem érte volna meg.Szóval felelőségbe mindent rámhárított. A jelszót is adjam meg ügyfélkapuhoz,de nincs vele baj,mivel ha hozzáadom őt akkor csak ő látja majd a leveleim én nem.Ezért a saját jelszómmal járjunk el mert akkor mindketten. Egy jó pár dolgot nem értek ezzel az adsense dologgal,de nem én kb senki aki ezzel foglalkozik. Mivel csak akkor ért hozzá valaki,ha elmondják neki/megmutatják azt mondta ő ezért sem vállalja a felelőséget (nem ért hozzá) ez az én dolgom ezt tudni a (semmiből?) De ezt elején nem közölte. És kértem akkor legyen felelősség biztosítás a szerződésben,valami biztosíték kell nekem is. Hogy vállaljam olyanért amihhez nem értek? Azt mondta erre akkor oldjam meg mással,de már 1 napja megy a vállalkozás. Meg lehet e ezt úgy szüntetni mintha nem létezett volna? Mert friss stb? Vagy nem mivel már megy?(mert akkor szívok,azt hiszem 1.5 évig nem lehetnék egyéni vállalkozó,az nekem nem jó) Szüneteltetési opció nem jó, mert akkor nem lehet bevételem,tehét kifizetni se tudnám. Bocs ha hibásan írok. Nem vagyok épp nyugodt.

Köszi ha tudsz segíteni!!


tegnapelőtt 19:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 Mivel nem vállal el nincs könyvelőm,te miről beszélsz?És miket írsz?


"Nem is értem, hogy lehet neked adsense bevételed ha ennyire nem tudsz utánajárni a dolgoknak és hisztizel, mint egy fába szorult féreg."


Erre a részére nem reagálok,mert ez nem engem hanem téged minősít. hog ismeretlenül leállsz személyeskedni,mintha téged sértettelek volna meg :D Ez a tipik Magyar mentalitás,van valami baj? Akkor nem segítek nem ért valamihez,akkor még belerúgok dögöljön meg. Gratulálni tudok,az élethez való hozzá állásodhoz.

tegnapelőtt 21:06
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy könyvelőnek nem kell tudnia egyből mi ez az adsense.


Neked kell tudnod elmagyarázni annyira, hogy ez alapján ő is megértse mi az üzleti tevékenység lényege és milyen jogi forma, milyen adózás lehetséges illetve előnyös erre.


De láthatóan nem tudsz világosan fogalmazni, amiket eddig itt ventiláltál, olyan mint ha egy random szöveggenerátor hányta volna ki.


Emiatt ne csodálkozz, ha egy könyvelő sincs aki el tud vállalni.

tegnapelőtt 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én magamnak csinálom a számláimat, egyáltalán nem nehéz. Olyat meg ne vállalkozz, amihez nem értesz. Nem a könyvelő a hibás.
tegnap 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na de azt írod van bevételed. Miért akarnád akkor törölni? Van egy bő hónapod hogy találj egy könyvelőt.
tegnap 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nem annyi, hogy a Google megküldi neked az összeget, te kiállítod a számlát és elküldöd nekik, aztán várod a pénzt?

Mert az Adsense-hez nem kell értenie a könyvelőnek, neki a kiállított számlák kellenek és megcsinálja a bevallásokat neked.

tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!