Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tegyek ezt még lehet...

Mit tegyek ezt még lehet törölni ezt a vállalkozást?

Figyelt kérdés

Fu egy olyan dolog van hogy Egyéni vállakozó szerettem volna lenni.Adsense bevételem lenne. Találtam egy könyvelőt aki árban és mindenben is megfelel. De már bejelentett hamarabb tegnap,de még nem szerződtem vele,most küldte volna a héten(mármint a könyvelő)Én szerintem nem is értett ehhez.Akárkit keresetem könyvelőt azt se tudta mi ez.Vagy olyan sokat kellett volna fizetnem magánszemélyként mint egy cégnek könyvelési költséget. Az nekem nem érte volna meg.Szóval felelőségbe mindent rámhárított. A jelszót is adjam meg ügyfélkapuhoz,de nincs vele baj,mivel ha hozzáadom őt akkor csak ő látja majd a leveleim én nem.Ezért a saját jelszómmal járjunk el mert akkor mindketten. Egy jó pár dolgot nem értek ezzel az adsense dologgal,de nem én kb senki aki ezzel foglalkozik. Mivel csak akkor ért hozzá valaki,ha elmondják neki/megmutatják azt mondta ő ezért sem vállalja a felelőséget (nem ért hozzá) ez az én dolgom ezt tudni a (semmiből?) De ezt elején nem közölte. És kértem akkor legyen felelősség biztosítás a szerződésben,valami biztosíték kell nekem is. Hogy vállaljam olyanért amihhez nem értek? Azt mondta erre akkor oldjam meg mással,de már 1 napja megy a vállalkozás. Meg lehet e ezt úgy szüntetni mintha nem létezett volna? Mert friss stb? Vagy nem mivel már megy?(mert akkor szívok,azt hiszem 1.5 évig nem lehetnék egyéni vállalkozó,az nekem nem jó) Szüneteltetési opció nem jó, mert akkor nem lehet bevételem,tehét kifizetni se tudnám. Bocs ha hibásan írok. Nem vagyok épp nyugodt.

Köszi ha tudsz segíteni!!


tegnap 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Adsenshez miért kéne, hogy értsen a könyvelő?

Te akarsz vállalkozni, te akarsz onnan bevételt, illene neked érteni hozzá.

A könyvelő értsen a könyveléshez. Ő azért vállalja a felelősséget, hogy az jó legyen.

A vállalkozó meg a tevékenységéért vállaljon felelősséget. Ha nem tud akkor ne vállalkozzon.

tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezzel most beljebb vagyok köszi!
tegnap 20:02
 3/15 A kérdező kommentje:
Megkérhetem,hogy valaki a kérdésre is válaszoljon? Köszi ha valaki ért hozzá!
tegnap 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, hogy nem tudja mit szeretnél. Tehát hiába írod, hogy jó könyvelőt találtál, valójában mégse.

De a leírásod is elég katyvasz. Szerintem te se tudod mit akarsz. Vagy próbáld meg jobban összeszedni a mondandód.

tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó lehet katyvasz.Megtaláltam neten,ráírtam mit szeretnék,azt mondta el tudja indítani a vállalkozást,és tudja vállalni a könyvelést. Nem világosított fel,hogy nem ért ehhez amit szeretnék.De mégha nekem kéne ezt tudom az biztos,hogy 0 leírással 0 infóval rajtam kívül senki nem tudná ezt.Csak vagy könyvelő segítségével,vagy aki már korábban csinálta ezt bará,akármi.Íilyen tapsztalt ismerősöm nincs.És leírás sincs neten semmiről. De bármi amit találtam,hogy szerintem mi lehetne a megoldás,azt visszautasította,hogy nem jó. Egy valaki redditen segített,hogy ő ezzel foglalkozott,és neki a könyvelője segített.(tehát látod a példát,nem a srác tudta magától,hiába az övé lenne a vállakozás,hanem a könyvelő segített! )És leírtam ennek a könyvelőnek azokat,amit segített nekem az a valaki,hogy az ő könyvelője,így járt el nála, azt is ki offolta,hogy az sem jó!!Úgy hogy szerintem ő sem értett hozzá.Szóval az egész Adsense bevétel lenne. Elindította okt 1. el a vállalkozást egyénit. De ki offolt. Mind1,hogy kinek van igaza engem nem érdekel.Csak,hogyan tudom ezt megoldani? Ha itt hagyott mert ő nem könyvel, és semmiért sem vállall felelőséget,mást sem biztos,hogy leakasztok a fáról aki ehhez ért./Vagy vállalja "fél perc alatt".Mivel friss 1 napos vállalkozás ,semmi nem történt rajta(számlázás akármi).Lehet e úgy eljárni mintha nem történt volna meg a vállalkozás/törlés,stb..nem tudom ,valamilyen indokkal? És akkor ha találok egy értelmes könyvelőt,akkor ismét elindítani a vállalkozást? Vagy nincs rá mód,és itt hagyott a sz@rban?!
tegnap 20:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi lenne a vállalkozás amihez csak adsense bevétel lenne?

Miért akarsz olyan dolgokat használni amihez nem értesz még?


[link]

De van egy halom videó is a YouTube-on az adsenseről.

tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 igaz,hogy a kérdésemre még most sem kaptam választ.szóval nem vagyok előrébb.De amit linkeltél semmi olyat nem ír,ami számomra hasznos,vagy nem vonatkozik rám,vagy tudom.Itt lényeget már leírtam,meg tudta volna csinálni a másik srác amiket mondott,hogy kéne kitölteni majd a számlát is. Neki az se volt jó. Semmi dolgom nem lenne kb számlát kitölteni,minden hónapban gondolom,ő megcsinálja amit kell a könyvelő.Én fizetek és ennyi. a Bevalást is ő csinálná. Semmi más dolgom. De a srác még azt ís leírta mit kéne a számlánál kiválasztani. Neki az se volt elég!
tegnap 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megint ott vagyunk, hogy keresned kell egy könyvelőt aki tudja mit akarsz és azt meg is tudja csinálni.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem lehet semmissé tenni, hisz elindítottad. Szüneteltetni tudod illetve megszüntetni.



Nem értem mi a baj? Van vállalkozásod, ki tudod fizetni az adsense bevételedet. Írsz egy számlát google felé, megkapod a pénzt, könyvelőd lekönyveli a számlát amit adsz neki, befizeted a havi járulékot és kész is.


[link]



Nem is értem, hogy lehet neked adsense bevételed ha ennyire nem tudsz utánajárni a dolgoknak és hisztizel, mint egy fába szorult féreg.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan mondom kérdező, téged cirkuszban kéne mutogatni.
tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!