Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A fam01-es nyomtatványhoz mit...

A fam01-es nyomtatványhoz mit csatoljak?

Figyelt kérdés
Fizetesi kérelmet akarok benyújtani.Most jelenleg 20 órába dolgozok Ausztriaba szezonba.Nem élek otthon szinte.Tavaly feketén dolgoztam máshol,elötte nyáron 30 órába voltam.A Tb miatt büntettek hogy nem fizettem. Miket csatoljak a nyomtatvanyhoz ? Most csak egy szerzödésem van meg a havi bérpapirjaim.

aug. 15. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Órában

Ausztriában

Szezonban

aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"TB" az nem egy büntetés, hanem fizetési kötelezettség. A két dolog teljesen más.


Mit kérnek csatolni a kérelemhez? Le van írva a kitöltési útmutatóban. Azokat kell hozzá csatolni.


Ha Te voltál az, aki már tett fel kérdést ezzel kapcsolatban, akkor az ott leírtakat olvasd el! Egyébként is olvasd el, mert nagyon hasonló a sztoritok, ha nem is Te voltál az.

aug. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aug. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!