Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az alábbi nyomtatványokat...

Az alábbi nyomtatványokat honnan tudnám megszerezni ahhoz, hogy ki tudjam tölteni az ANYK programban?

Figyelt kérdés

21T1011U, 21T1041, 21T1042


Online pénzügyi iskolához kellene ezeket a nyomtatványokat kitölteni a megadott adatokkal, de csak a 2024-es verziót találom. Beküldeni nem kell csak lementeni pdf-ben. Írtam az iskolának, de ők még nem válaszoltak.


aug. 10. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Anykban tudod őket telepíteni. A frissítések menüben kikeresed ami kell és utána letölti.
aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krwkco ***** válasza:

"csak a 2024-es verziót találom."

Nem lehet, hogy a feladatgyűjteményed régi és azért ír 21-es dokumentumokat. És a 24-esek éppen olyan jók lennének.

aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nav oldalán vannak az archivált doksik között.
aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ANYK keretén belül megtalálhatóak és betölthetőek a régi nyomtatványok is. Akár "100 évre" visszamenőleg. :)
aug. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kerestem és sajnos sem az ANYK sem a NAV oldalán nem találtam, de akkor teszek mégegy próbát, hátha megtalálom. Konkrétan 2021-est kér a feladat.
aug. 11. 20:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
aug. 11. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Az archiváltaknál nézted?
aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg újra, mert minden régi nyomtatványt is képes betölteni az ÁNYK rendszer.

Szervíz fül -> Frissítések -> Csak a NAV-nál hagyod bent a pipát, majd Tovább gomb.

Rámész az "Újdonságok2 fülre" és ott végigpörgeted a listát, megkeresed benne a neked szükséges nyomtatványt.

Nekem benne van az, amelyiket még nem telepítettem bele az ÁNYK-ba, mert nem volt szükségem rá.

aug. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az archivált nyomtatványok között megtaláltam, hála nektek. Nagyon szépen köszönöm, még most tanulom ezért még nem tudok mindent, így ez hatalmas segítség volt nekem.
aug. 13. 09:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülünk, hogy sikerült! :)
aug. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!