Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szeretném telepíteni az...

TappancsMancs kérdése:

Szeretném telepíteni az Általános Nyomtatványkitöltő Programot és kérdezi, hogy melyik programban nyissam meg. Miért nem települ egyből?

Figyelt kérdés

#ÁNYK #Általános Nyomtatványkitöltő Program
jún. 7. 12:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg egyébként miért nem lehet mindent az Ügyfélkapun beküldeni? Nem igazán érthető, hogy miért kell némely dolgokhoz külön szoftver, ha Ügyfélkapun megoldható lenne.
jún. 7. 12:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a szoftvereket le kell fejleszteni, ami sokszázmilliós költség is lehet. Az ÁNYK meg már jóval régebbi, mint az Ügyfélkapu.
jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbálom újra letölteni, mert hátha rosszat töltöttem le és ott is elakad a dolog. Itt nézem, gondolom ez jó.


[link] /

Ügyféliránytű /

ÁNYK - eBEV (jobb oldaon)


Mindjárt az első kérdés:


"1. Melyik programot kell letölteni/telepíteni ahhoz, hogy az idei évre vonatkozó nyomtatványokat kitölthessem?


A 2012. január 1-től bevezetendő valamennyi bevallás, adatszolgáltatás nyomtatványának kitöltése kizárólag ÁNYK-AbevJava programmal lehetséges. A program letölthető a www.nav.gov.hu Letöltések>Nyomtatványkitöltő programok menüpontja alól."


A megadott linken viszont ugyanez a FAQ oldal van és nem a program. Most ennyit tényleg nehéz megcsinálni.

jún. 7. 12:19
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak egy új nyomtatványt betenni a kész Ügyfélkapura azért nem igényel túl nagy fejlesztést. Benne is lehetne a többi kitölthető nyomtatvány között.
jún. 7. 12:20
 5/11 A kérdező kommentje:
És miért nem települ?
jún. 7. 12:23
 6/11 A kérdező kommentje:

Most találtam egy olyat, hogy bizonyos java kell hozzá, bár ennek linkjét sem tették oda.


Azért ha tudod ezeket jól jönne. :)

jún. 7. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nézelődj:

[link]

jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először a java környezet kell!

[link]

jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először a java, utána az ányk telepítő fajlja is megnyitható lesz már

Amúgy ÁNYK-ból is közvetlen ügyfélkapun küldhető be minden, sajna igen kevés Nav-nyomtatvány elérhető még az ONYA-ba, a legtöbbje még csak a külön le telepíthető ányk-san érhető el

jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Uh. :) Szóval három online benyújtás is van? :)
jún. 7. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!