Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Cwc Unittal való kifizetésről...

Cwc Unittal való kifizetésről tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap a munkahelyemet megkereste egy másik cég, hogy igénybe szeretné venni a szolgáltatásunkat és ehhez szeretne árajánlatot kérni. Kitért arra is, hogy az összeg egyik felét Cwc unittal akarja fizetni. Őszintén én azt sem tudom, hogy eszik vagy isszák. Miez? Egy virtuális kitalált pénznem? Mire jó? Ez hogy kerül kifizetésre? megjelenik simán majd a számlaszámunkon mint forint? Nem értem ezt az egészet. Ehhez kérnék kis segítséget. A másik pedig az, hogy erre hogy állítok ki számlát? Help pls.

#virtuális #árajánlat #kriptovaluta #cwcunit #virtuálispénz
aug. 8. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, annyit válaszolsz neki, hogy a cégeteknek nem áll módjában alternatív fizetési módokkal kísérleteznie. Hagyományos banki tranzakciókon keresztül üzleteltek.

Nagy valószínűséggel erre fel is szívódik, ugyanis a weboldal alapján ez a CWC unit lóf.sz akkora kamu, mint a ház.

aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!