Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor éri meg Woltosként NEM...

Mikor éri meg Woltosként NEM KATA autózást választani?

Figyelt kérdés
És milyen lehet ha nem KATA, és ami(k) lehet(nek) az (ok) mit jelent(enek)?
2022. júl. 16. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl több másodállású ügyfelem os az átalányadót választotta év elejétől, mert olcsóbb nekik mint a kata.
2022. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert máshol (Facebook) olyanokat írnak, hogy állítólag ezek a cégek csak KATÁS vállalkozókkal kötnek szerződést, és én vagyok szánalmasan hülye ha állítom, hogy ez nincs így.
2022. júl. 28. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a Facebookon baromságokat írnak legtöbbször. Nekem már eddig is több ügyfelem nem katásként csináltam ahogy írtam is. Sőt azt is terjesztik hogy kötelező alanyi adó mentesbek lenned. De ez sem igaz mert nekem van olyan ügyfelem aki áfakörösen csinálja a futárkodást.
2022. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyik esetekben (volt) olcsóbb?
2022. aug. 28. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl másodállású átalányadozónál éves kb 3-3,5 millió bevételig.
2022. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!