Fanni99D kérdése:

Szja visszaterites?

Figyelt kérdés

Sziasztok

23 eves vagyok friss palyakezdo

Es azt szeretnem megkerdezni mennyit fogok visszakapni? Szjabol?


Elore is koszonom a kedves hozzaszolo embereknek.

Fanni



2022. jan. 5. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
60at
2022. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Semmit nem kapsz vissza.
2022. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Fanni, az szja visszatérítés azoknak jár, aki tavaly gyerek után kedvezményre volt jogosult. Fuss neki mégegyszer, mit szeretnél tudni?
2022. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Az a gyerekeseknek jár vissza csak.
2022. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vissza semmit. Ha dolgozol, akkor adómentes leszel idéntől 25-éves korodig.
2022. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, akkor neki futok mégegyszer. 5* Dolgozom és adómentes leszek idéntől akkor mennyit kapok vissza?
2022. jan. 9. 15:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neee! Mi az hogy vissza?! Adóvisszatérítést idén, amivel tele a sajtó, csak a gyerekesek kapnak.

A 25 év alattiak idéntől nem adóznak a jövedelmük után, amit leghamarabb a februári fizetéséden fogsz látni, ha januárban dolgozol. Hogy mennyivel fogsz többet kapni? Pont annyival, amennyi szja-t be kellett volna fizetni a közösbe. Ez nyilvánvalóan a bruttódtól függ. 15% az szja a gyengébbek kedvéért.

Hihetetlen hogy az ilyen embereknek is szavazati joguk van!

2022. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is!Nem tudom melyik éetelmiségi pontozott le.Mit akarsz vissza te meg?Van gyereked?E hónaptól adó mesntes leszel,magyarul nem vonnak tőled adót 25 éves korodig.Melyik részét nem érted?!
2022. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok akkor mennyit kapok vissza? 23 éves vagyok még nincs munkám és akkor várhatóan mennyit kapok az adóból? Hogy befizet mindenki valamit és akkor visszakapom a százalékot ugye?
2022. jan. 9. 16:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Oké, trollal van dolgunk, nincs itt semmi néznivaló, lehet oszolni.
2022. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!