Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ilyen esetben megkaphatjuk az...

Lovelyne kérdése:

Ilyen esetben megkaphatjuk az SzJA visszatèrítèst?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyerekünk a pàrommal akivel nem lakunk egy lakcímen,viszont együtt èlünk.Pàrom a szüleihez van bejelentve àlandó lakcímre, èn a gyerekkel egy ismerősnèl.Nem vagyunk hàzasok,ès nem nyilatkoztunk sehol,arról hogy bejegyzett èlettàrsi kapcsolatban èlünk.Èn a csalàdi pótlèkot nem egyedülàllókènt kapom.Jelenleg nem dolgozom,gyesen vagyok.Pàrom a csalàdi adókedvezmènyt vissza szokta igènyelni egy összegben.Pàrom kitöltötte a visszadó nyilatkozatot ès el is küldtük.Nem tudom mennyire szàmít de az èn bakszàmlaszàmom lett megadva a kiutalàshoz mert egy bankszàmlàt hasznàlunk.(màr ha megkapjuk egyàtalàn...)

2021. dec. 29. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Jár így, igen.
2021. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jár.
2021. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen jár.


"Pàrom kitöltötte a visszadó nyilatkozatot ès el is küldtük."

Jól tette.


Nem tudom mennyire szàmít de az èn bakszàmlaszàmom lett megadva a kiutalàshoz mert egy bankszàmlàt hasznàlunk.(màr ha megkapjuk egyàtalàn...)"

Ez sem gond.

2021. dec. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!