Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » ,,Hiba! A felhasználóhoz nem...

,,Hiba! A felhasználóhoz nem tartozik bérjegyzék!" Eddig rendben volt. Most mi történhetett? Jeleztem a munkáltatónak a mai napon e-mailben, de kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
Olyan gondom akadt, hogy amint belépek ügyfélkapun keresztül a munkáltató által korábban küldött linken a bérjegyzékhez, a következőt írja ki: ,,Hiba! A felhasználóhoz nem tartozik bérjegyzék!". Majd ezt követően ki is dob az oldalról. Nem értem. Többször is megpróbáltam, ugyanez történt minden esetben. Eddig semmi ilyen problémát nem tapasztaltam, minden információt elértem, amit akartam, viszont sajnos van amit nem mentettem le, ugye nem vesztek el?
2021. aug. 29. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!