Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van egy Online magánvállalkozá...

Van egy Online magánvállalkozásom, hogyan adózzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy igen sikeres vállalkozásom, ami egyre több profitot termel napi szinten. (15 ezertől 50 ezer forintig)

Jelenleg úgy működik a rendszer, hogy nyújtok Online egy bizonyos szolgáltatást (csak külföldön élő embereknek, magyaroknak nem), majd a kifizetés PayPallal történik meg. Miután kifizettek, én kiutalom a pénzt a számlámra.

Na most a kérdésem a következő: Hogyan adózzak?


A probléma az, hogy tapasztalatlan fejemmel, úgy 350 ezer forintos bevételnél járok jelenleg év eleje óta és az ég világon senkinek nem állítottam ki számlát. Úgy voltam vele, hogy mert külföldi, nem szükséges, a PayPal intézi, hát tévedtem. Szóval a kérdésem az: hogyan adózzak, lehet gondom abból hogy eddig nem adóztam és nem állítottam ki számlát? Ha innentől mindent rendesen csinálok, adózva, számlával (vagy esetleg adózva, számla nélkül?


Hogy a legpraktikusabb?

Előre is köszönöm és kérlek ne kövezzetek meg, igen kezdő vagyok az üzlet világában, valamint a nagy betűs életet is még csak tanulom :)



2021. jún. 14. 00:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!