Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Akik szoktak közületek járni...

Akik szoktak közületek járni wellnessezni, ti mit szoktatok vinni magatokkal?

Figyelt kérdés

Párommal megyünk, először, és érdekelne hogy visztek-e magatokkal pl hajegyenesítőt, hajszárítót, tusfürdőt, törölközőt, sampont stb?! Mi az amiket feltétlenül vigyek egy 3 nap 2 éjszakára?

Hetente egyszer mosok hajat, és az időre esik, vigyek szerintetek?


3 csillagos a hely ahová megyünk.


2016. febr. 7. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi mindig megyünk, és ilyenkor főleg szállodába. Ezért törülközött sosem viszünk mert azt kapunk. Tusfürdő és hajsampon is szokott lenne a szobában, de túsfürdőt, sampont viszek, a sajátomat. Jobban szeretem.

Hajszárítót nem viszek, mert mindig van. Hajvasalót sem viszek, mert nem teszem tönkre vele a hajam, nem használom.

2016. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hajszárítót, hajegyenesítőt nem viszek sose, igaz itthon se használok ilyesmit, nincs is. (illetve hajszárító az van, de csak végszükség esetére, amúgy itthon is egy felesleges kacat csak). Tusfürdő, testápoló, fogkrém, fogkefe, törölköző, lepedő, pléd, párnahuzat nálam alap, bárhova megyek (na jó, anyámékhoz nem, mert ott van sajátom a szekrényben). Sampont csak akkor viszek ha hosszabb időre megyünk, 2 éjszakára felesleges szerintem, moss előtte hajat.
2016. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
Pénzt, telefont, fogkefét, fogkrémet, ruhaneműt, nyáron: napszemüveget, naptejet, gyógyszereket, papírzsebkendőt. 3 csillagos szállodákban, fürdőkön van hajszárító, ne vigyél!
2016. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wellness szállodába vigyél fürdőruhát, papucsot, esetleg fürdőköpenyt, de azt jobb helyeken adnak (nézd meg a szálloda honlapján, hogy adnak-e). Sampon kell, medencézés, szaunázás után hajat kell mosni. Jobb helyen persze adnak sampont, tusfürdőt is. Törölköző, hajszárító biztos lesz.


Valami jobb masszírozásra fizess be, az ér az egészben a legtöbbet :-)

2016. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van hajszárító, de még a sok csillagosban levővel sem tudom megszárítani a hajam...

Törölköző nem hiszem, hogy kell, esetleg a fürdőbe?

Kérdezd meg tőlük nyugodtan.

Megoldás kettőspont vigyél mindent, autóba befér, legfeljebb nem viszed fel a szállodába.

Jól jöhet még a szobába víz, vagy üdítő, keksz, jaj én még vízforralót is viszek mert kv függő vagyok és vasalót is :) a férjem ettől mindig kiakad :) Sampont vigyél, mert az ottani nem olyan, mint a tiéd

2016. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!