Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Illik hotelszobában főzni?

Illik hotelszobában főzni?

Figyelt kérdés

szept. 9. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha van rá lehetőség, akkor igen.

Mondjuk nem egy szalontüdőt vagy töltött káposztát :D (az is inkább a saját kényelmetek miatt, nem az illem miatt)

Tehát ha van főzőlap, meg edény, akkor tulajdonképpen hajrá.

szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nincs. Mi hoztunk.
szept. 9. 14:58
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem illik. Miért nem mentetek inkább apartmanba, ott van konyha is.
szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha nincs valamilyen tűzhely, akkor nem. (És a gőz könnyen beindíthatja a tűzjelzőt.)

Amikor legutoljára ilyenről hallottam, akkor az illetőt kirúgták a hotelből.

szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Minimum annyi, hogy megkérdezitek, de vitt cuccal kizárt.
szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamilyen apartmanhotel, azaz van kialakított konyha/főzőlap akkor természetesen mehet a dolog.

Ha egy sima egyszerű átlagos hotelszoba, akkor felejtős a dolog. Tűzveszélyes és büdös. Úgy fognak onnan kirúgni benneteket, hogy a lábatok nem éri a földet. Plusz ha jól beleissza magát a pörkölt szaga a berendezésbe, fizethetitek a büntető extra takarítási díjat ha azzal el lehet tüntetni a szagot. Ha nem akkor a berendezés cseréjét.

Ezen kívül, ha tényleg képesek voltatok főzőlapot magatokkal cipelni egy hotelba (ami számomra egyébként egyszerűen felfoghatatlan), akkor azzal is számolni kell, hogy ezeknek a szobáknak az elektromos hálózata nem ilyen többezer wattos fogyasztókra van méretezve. Ha túlterhelitek a kábeleket, csináltok egy elektromos tüzet, és leég a ház, az sem lesz utána egyszerű.

Ahogy előttem írták: ha azért utazol valahová, hogy pihenés és szórakozás helyett a szálláson főzzél, miért nem apartmanba mentetek?

szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A párom jött külföldre tréningre a szakmájával kapcsolatban, a cég intézte, fizette.


Nekem nemrég bélműtétem volt, és sajnos kifejezetten ritka, hogy valahol zöldfűszeres párolt csirkemellett, vagy hasonló tápkáló diétás kaját kapni. Szóval ezért ötlött ez fel bennünk, de megérkezve a szobába számomra sem tűnt életszerűnek bármit elkészíteni itt.

szept. 9. 16:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max. egy vízforralóval teát vagy zacskós levest.
szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondanám ha a házirend nem tiltja, akkor lehet. Ha az nem tiltja, ki se rúghatnak.
szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan vendégház ahol van közös használatú konyha, ott lehet, értelemszerűen amikor más épp nem használja. De a szobában egész biztos nem lehet.
szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!