Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy két fős hotelszobát...

Ha egy két fős hotelszobát foglaltam, de csak 1 nevet kellett megadni, minden rendben lesz a becsekkolásnál ha ketten megyünk?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés. De a másik személy adatait úgy láttam sehol nem lehetett megadni, nem kérték. A recepción mondjuk hogy ketten leszünk?
jún. 28. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Rendben lesz!

Nem kell a másik nevet megadni.

jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A foglalás egy ember nevére szól. Amikor becsekkoltok mindkét vendég adatait meg kell adni.
jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek, megnyugodtam!
jún. 28. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen foglaláskor meg kell adni, hogy hány emberre foglalsz - mert pl. a kétágyas szoba egy főre más összegbe kerül, mint két főre. De nevet elég egyet megadni.

Ettől függetlenül szerintem rendben lesz a foglalásod.

jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg tévedésből állították úgy be. Jelezd és korrigálják. A szállásadói oldalon a vendégem abbban az alapbeállítás az 1 fő, a 2 főhöz állítani kell, valószínűleg ezt felejtették el. Előfordul. Ha odébb van még az utazás, akkor átállíttatod és felviszed, ha meg nem akkor ott helyben fogják rögzíteni. A probléma akkor lenne, ha a foglalás is csak egy főre szólna.
jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!