Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársaságnál engedne...

Melyik légitársaságnál engednek fel kiskedvencet a turista osztályra utazni?

Figyelt kérdés

Párom szülei készülnek Mallorca-ra, Spanyolországba nyaralni nyáron és szeretnék magukkal vinni a kis házikedvencüket, aki egy kis Máltai selyem kutyus 1,5 éves.

Tudnátok nekem segíteni, honnan tudnának a közelből repülni jó áron és melyik légitársaság engedi fel a kiskutyát a fedélzetre? Vagy hogy vannak az előírások ezügyben?

Nagyon köszönöm a segítőkész válaszaitok előre is!

Szép napot!



2019. máj. 2. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
sehol
2019. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl a KLM
2019. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha kézipoggyász méretű kosárban szállítható, jópár légitársaság engedi. Én Lufthanzán láttam ilyet.
2019. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
American Airlines is engedi. És ha ök igen, akkor az Iberia is. Azzal meg lehet menni Spanyolországba.
2019. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésed részben technikai jellegű és némi szövegértelmezést kíván.

Akár a google is segt neked abban, hogy megtaláld a mallorcára szóló repülőjegyeket. google flight searcch az eszköz neve.

Ha rákerestél és képes leszel hasznőálni, még mindig nem úszod meg hogy elolvasd az apróbetűt. Ott lesz leírva, mennyiért viszik el az állatot.

A mi családunk kutyabarát. Otthon hagyjuk a blökit, és büdös dögnek nevezzük a más azon kutyáját, aki képtelen meglenni egy hétig.

Tudom, magánügy. De akkor is kikí

2019. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kiki.... kikívánkozott.
2019. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ennyi örömöd legyen az életben,csak ezt kívánom neked kedves utolsó....

Annyira nem lehetett értelmezni a szövegemtvagy a kérdésemet,mert lám egy ilyen Iq harcos troll is értette miről szólok, de ahogy látom Te kimondottan ezért vagy itt hogy másoknak beszólva "segíts".

Szerintem értelme nincs a létezésednek. De ez meg már az én véleményem. :)

2019. máj. 4. 14:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem lehetett nehéz értelmezni...*
2019. máj. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!